Zbiórka na Oskarowe Perypetie

Choć krótkie i proste, to dające wiele do myślenia. Zupełnie zwykłe, ale zarazem niezwykłe. Takie właśnie są Oskarowe Perypetie.

Oskarowe Perypetie autorstwa Anny Jagodzińskiej to seria książek opowiadających historię o smoczku Oskarze i jego kocie, który jest jego nieodzownym towarzyszem. Seria książek skupia się na temacie ekologii, a także pomoże Twojemu dziecku w radzeniu sobie z różnymi problemami, lękami i emocjami.

Pierwszy Dzień Szkoły to pierwsza część serii, w której tytułowy Oskar obawia się pierwszego dnia w szkole. Mimo strachu, dzięki rodzicom i przyjacielowi potrafi przezwyciężyć swój lęk.

Właśnie ruszyła zbiórka na wspieram.to, gdzie przygotowano limitowaną wersję książki w twardej oprawie o formacie 20×20 cm. Nowa wersja to aż 44 strony pełne nowych ilustracji oraz dodatkowej treści. Bajka będzie dostępna tylko na tej zbiórce.

Natomiast pierwsze wydanie książki dostępne jest w sprzedaży w miękkiej oprawie i zawiera dodatkowe materiały w postaci kolorowanki i labiryntu.

Opinie o książce możecie przeczytać na stronie lubimyczytać.pl.

Opis projektu

Oskarowe Perypetie to najnowsza książka Anny Jagodzińskiej, która skierowana jest do najmłodszych czytelników. Całe dzieło zostało zilustrowane przez niesamowitą ilustratorkę – Agnieszkę Makowską, której postać smoka była inspiracją do tej książki.

Dzieci w trakcie czytania tej książeczki poznają Oskara oraz jego rodzinę i przyjaciół. Książka zawiera dużą i wyraźną czcionkę, dzięki której Twoje dziecko może samodzielnie śledzić tekst oraz uczyć się czytać.

Poza ciekawą historią w książce znajdziecie także przepiękne ilustracje, które na pewno przyciągną oko zarówno Tobie, jak i Twojemu dziecku. Bajka zapewnia niesamowite doznania zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Już niedługo pojawią się kolejne części przygód małego Oskara i jego przyjaciela Cynamona.

Patroni medialni książki: Adiwdrodze, VeryHungrySteven, PociagZKsiazka

Autorkę znajdziesz na: Facebook’u oraz Instagramie.

Cel projektu

Celem projektu jest zebranie kwoty minimum 9000 złotych, dzięki której możliwe będzie wydanie limitowanej wersji książki w twardej oprawie. Dzięki wszelkim nadwyżkom stworzę i oddam w wasze ręce dodatkowe gadżety, a także ciekawe niespodzianki. Co istotne, zależy mi na tym, aby każdy produkt był idealny i taki, jak powinien. Stąd idea crowdfundingu i udostępnienia Wam możliwości wpływu na ostateczną wersję Waszych nagród.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + czternaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: