Wyciekł trailer do Spider-Man: No Way Home?

Wszystko wskazuje na to, że trailer do nadchodzącego filmu Spider-Man: No Way Home pojawił się w sieci! Do wycieku miało dojść na platformie TikTok. Materiał został już usunięty i nie da się go tam obejrzeć. Trailer też nie jest dostępny na YouTube czy innych platformach wideo, jednak jego autentyczność miał potwierdzić The Hollywood Reporter.

Nagranie miało pokazywać, jak ktoś prezentuje trailer do Spider-Man: No Way Home na ekranie swojego telefonu (miał się tam też znajdować znak wodny artysty od efektów wizualnych – co może sugerować, że za wyciek odpowiadał ktoś pracujący w ekipie zajmującej się postprodukcją filmu i dodawaniem efektów specjalnych).

Zwiastun pokazuje kolejne wstawki z Doktorem Strangem i multiwersami, a także – co najważniejsze, nagranie Alfreda Moliny jako Doktora Octopusa wraz Tomem Hollandem jako Spider-Manem.

Zapewne byłoby to o wiele bardziej zaskakujące, gdyby nie fakt, że ten szczegół został już potwierdzony w grudniu ubiegłego roku.

Kiedy go kręciliśmy, wszyscy mieliśmy rozkaz, aby o tym nie mówić, ponieważ miał to być jakiś wielki sekret” – powiedział Molina podczas wywiadu z Variety w kwietniu tego roku. „Ale wiesz, to jest w całym Internecie [chodzi tu o info, że Alfred Molina pojawi się ponownie na wielkim ekranie jako Docktor Ocktopus- przyp. Hipogrf.pl]. Właściwie określiłem siebie jako najgorzej strzeżoną tajemnicę w Hollywood!” – dodał Molina.

Mimo że pojawienie się Moliny na trailerze nie szokuje, to i tak jest czymś, co nie powinno jeszcze zostać pokazanie, bardzo możliwe, że Sony Picture będzie chciało blokować w sieci nieszczęsny wyciek.

Źródło: Vulture

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + dwanaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: