Współpraca – wyślij nam swoją książkę do recenzji!

Współpraca z blogiem o fantastyce w książkach, grach, komiksach i filmach – Hipogryf.pl – wyślij nam swoją książkę do zrecenzowania!

 

Hej autorze! Właśnie na półki sklepowe wjechała twoja książka i zachodzisz w głowę jak sprawić, żeby jak najwięcej czytelników i czytelniczek się o niej dowiedziało? No to mam dla Ciebie niezłe info! Gdyż blog o fantastyce Hipogryf.pl zajmuje się również recenzowaniem książek! Jak to działa? Ano w bardzo prosty i przejrzysty sposób:

 

Współpraca – książki i ich recenzje

 

Ty albo Twój wydawca, zależy jak tam się dogadacie, podrzucacie nam książkę do zrecenzowania. Tytuł trafia do jednego z naszych blogerów – tego, który akurat ma wolną chwilę i wyrazi chęć zrecenzowania książki, no a potem po kilku tygodniach na blogu Hipogryf.pl pojawia się recenzja.

 

Jeśli blogerowi spodoba się książka – to napisze, że jest spoko. Jeśli będzie z nią coś nie tak – to też o tym napisze. Nie ma opcji na żadne pozytywne recenzje w zamian za darmowy egzemplarz. Jeśli na to liczyłeś to… sorry, ale nie. Nie wycofujemy recenzji, nie piszemy dla poklasku i żeby nas lubili. Piszemy to, co myślimy, ale oczywiście kulturę trzymamy i nikogo nie obrażamy!

 

Kim jesteśmy?

 

Bandą zapaleńców i fanów fantastyki, którzy zaczęli wrzucać swoje teksty do sieci! Na początku blog był prowadzony w pojedynkę przez Birdmana, ale teraz to jest tu już całkiem spora ekipa, a wydaje mi się, że niedługo to będzie nas tutaj dwa razy tyle! Poczekajcie aż uruchomimy możliwość tworzenia profili i grup przez czytelników… chociaż nie do końca wiem, czy wolno mi o tym wspominać. Aj tam! Najwyżej Birdman potem to wytnie 😉

 

Gdzie pisać?

 

Wszelkie zapytania, propozycje współpracy, pomysły, oferty, reklamy i całe to tałatajstwo ślijcie mailowo na kontakt@hipogryf.pl, prosto do szefa, to znaczy do Birdmana. W zakładce redakcja znajdują się maile do poszczególnych redaktorów, ale bądźmy szczerzy… kto sprawdza maile częściej niż raz na miesiąc? 😉

 

Źródło miniaturki: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 × 2 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: