WitcherCon już w ten piątek!

WitcherCon! Czyli impreza dla fanów Wiedźmina (zarówno tego growego, jak i serialowego) rozpocznie się już w ten piątek!

WitcherCon – start 9 lipca o 19:00

CDProjektRED i Netflix przygotowały specjalny event internetowy, gdzie fani przygód Geralta z growej trylogii i Geralta z Netflixowego serialu będą mogli dowiedzieć się jeszcze więcej o tej serii.

Co będzie na WitcherConie?

  • The Witcher: Monster Slayer — będziemy mogli przyjrzeć się tworzeniu najnowszej gry mobilnej z uniwersum Wiedźmina.
  • Wiedźmin: Zmora Wilka — możemy też liczyć na to, że event rzuci więcej światła na nadchodzące anime z pogromcami potworów w roli głównej.
  • Panel poświęcony legendą, bestią i historią, jakie tworzą Kontynent znany nam z gier i serialu od Netflixa.
  • Materiały z tworzenia zarówno serialu, jak i gier, wywiady, prezentacje i ciekawostki zza kulis.Panele dyskusyjne z twórcami gier i serialu.

Czy na WitcherCon będzie Wiedźmin 4?

Nie. CDProjekt RED oficjalnie potwierdził, że na WitcherCon nie zostanie poruszony temat czwartej części growego Wiedźmina. Ale kto wie, może jednak chcą trzymać to do ostatniej chwili? 😉

WitcherCon – kiedy się zaczyna?

Pierwsza transmisja odbędzie się 9 lipca o 19:00
Druga 10 lipca o 3:00 rano

Obie będą transmitowane na oficjalnych kanałach Netflixa na YouTubie i Twitchu. Zaś na blogu o fantastyce Hipogryf.pl będziemy na bieżąco informować o nowych wiadomościach na temat tego wydarzenia, tak, żebyście go przypadkiem nie przeoczyli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 − jeden =

Magazyn Hipogryf