Wiedźmin 3 GOTY na Tureckim PlayStation Store za 65,70 TL ok. 31,60 PLN

Hej Hipogryfy z Kaer Morhen – po raz drugi! Dosłownie chwilę temu na blogu fantasy Hipogryf.pl dodałem newsa o tym, że Wiedźmin 3 w Edycji Gry Roku jest do zgarnięcia na Polskim PlayStation Store za 59,70 PLN.

No a teraz patrzę na growe promocje na Pepperzem a tu ten sam Wiesiek, ale za 30 – coś złotych, tylko że na Tureckim PlayStation Store.

 

 

 

Wiedźmin 3 GOTY na Tureckim PlayStation Store:

 

Link do gry znajdziecie tutaj:

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP4497-CUSA05574_00-00000000000GOTY4

 

Zaś jeśli nigdy nie kupowaliście z Tureckiego PlayStation Store i zastanawiacie się jak to w ogóle zrobić, to spokojnie, nie ma co się martwić.

Ekipa z redakcji portalu Łowcy Gier przygotowała świetny poradnik, który w prosty i przyjazny sposób przeprowadzi was krok po kroku przez cały proces kupowania gry, no i muszę przyznać, jest to zdecydowanie prostsze, niż się początkowo może wydawać.

 

Tym samym, wbijajcie pod ten link:

https://lowcygier.pl/jak-kupowac-gry-cyfrowe-w-tureckim-playstation-store/

Czytajcie, zamawiajcie i grajcie w Wiedzimna 3, jeśli jeszcze nie mieliście okazji tego zrobić.

 

 

 

 

Podobnie jak w naszym rodzimym PlayStation Store, tak i tutaj cena obowiązuje w okresie od 14/10/2020 01:00 do 3/11/2020 12:59, więc jeszcze trochę czasu na zakup wam zostało. Nie ma więc co panikować że “jest promka a jak nie znam Tureckiego!”, tylko spokojnie do tego przysiąść i ogarnąć.

 

Wiedźmin 3 za darmo na PS5 dla posiadających wersję na PS4?

 

No i jeśli faktycznie ma być darmowa aktualizacja Wieśka 3 do wersji gry pod PlayStation 5, dla wszystkich użytkowników, którzy już posiadają wersję na PlayStation 4, to może teraz jest właśnie okazja, żeby kupić grę po bardzo okazyjnej cenie? 😀

 

 

Ponownie też, bardzo zachęcam was abyście zajrzeli do działu Wiedźmin na blog fantasy Hipogryf.pl i dowiedzieli się więcej o świecie Yennfer z Vengerbergu, Triss Merigold i Geralta z Rivii zwanego Białym Wilkiem:

https://hipogryf.pl/category/wiedzmin/

 

Jest to też dobra okazja, żeby przypomnieć sobie co nieco, przed premierą drugiego sezonu serialu Wiedźmin od Netflixa, z Henrym Cavillem wcielającym się w postać Geralta.

 

~ Arek

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

szesnaście − siedem =

Magazyn Hipogryf