Książki wydawnictwa Uroboros na Hipogryf.pl:

Wydawnictwo Uroboros

Uroboros od 2013 roku wchodzi w skład Grupy Wydawniczej Foksal, gdzie specjalizuje się w wydawaniu fantastyki dla dorosłych i młodzieży. Wydali na naszym rynku serię Szklany Tron oraz publikują powieści z uniwersum Star Wars (zarówno Legendy, jak i Nowy Kanon). Do ich autorów należą m.in. Marcin Mortka, Anna Kańtoch, Sarah J. Maas, Maggie Stiefvater.

Poniżej wszystkie książki Wydawnictwa Uroboros wraz z ich statusem na blogu o fantastyce Hipogryf.pl. Jeśli książka została zrecenzowana, to klikając w jej okładkę zostaniecie przeniesieni do recenzji. Jeśli pozycja oczekuje jeszcze na recenzje, to link będzie nieaktywny.

 

 

Blog o fantastyce, science-fiction i horror postanowił zrecenzować wszystkie książki z oferty Wydawnictwa Uroboros (Grupa Wydawnicza Foksal). Zależy nam na promowaniu zarówno fantastyki, jak i samego czytania książek. Na blogu możecie przeczytać nasze opinie o nowych przygodach w świecie Gwiezdnych Wojen, zmaganiach Jedi z Sithami w Legendach Starej Republiki, jak i też poznać nieco więcej z historii takich postaci jak Luke Skywalker, Han Solo, Leia Organa, Kylo Ren, Rey, Obi-Wan Kenobi czy samo Lord Darth Vader. Jednak Uroboros to nie tylko Star Wars, to również seria Szklany Tron autorstwa Sarah J. Mass, czy Czarny Mag od Rachel E. Carter. Znaleźli się tutaj również rodzimi autorzy jak Marcin Mortka czy Marta Kisiel, a nawet książki do kolorowania, na podstawie popularnych serii wydawnictwa Uroboros jak Dwór Cierni i Róż oraz Szklany Tron.

 

Nie zapomnijcie też zajrzeć do działu “książki” po nasze pozostałe książkowe recenzje ze świata fantasy, sci-fi i horror (nie tylko od wydawnictwa Uroboros 😉 )

%d bloggers like this: