Tokyo Ghoul: re Call to Exist dostało Characters Trailer

Bandai Namco udostępniło nowy zwiastun gry Tokyo Ghoul: re Call to Exist. Tym razem skupia się na bohaterach nadchodzącej gry i ich umiejętnościach.

 

Tokyo Ghoul: re Call to Exist blog o grach hipogryf.pl

 

Na poniżej zamieszczonym trailerze zobaczyć możemy szereg bohaterów, jacy występować będą w Tokyo Ghoul: re Call to Exist (dla większości znanych już, chociażby z anime czy mangi) oraz przeciwników, z jakimi przyjdzie się nam zmierzyć i lokacje, w jakich odbywać będzie się fabuła gry:

 

 

Warto też zauważyć, że tytuł tworzony jest przez Three Rings, czyli ekipę odpowiedzialną za One Piece: Romance Dawn oraz Assassination Classroom.

 

Tokyo Ghoul czyli krwawo ale nie straszo

 

Sama gra to połączenie dynamicznej akcji z kombosami i atakami specjalnymi oraz survivalowe thrillera. Chciałem też napisać, że horroru, no ale jak idziemy niczym The Chosen One i rozwala przeciwników po ścianach, to za straszno raczej nie jest.Tokyo Ghoul: re Call to Exist wychodzi na komputery z systemem Windows (przez platformę Steam) i PlayStation 4 w dniu 15 listopada w obu Amerykach i Europie.

 

A jak komuś już teraz chce się siekać masy przeciwników bez zbytniego myślenia o wyborach, zagadkach czy strategii, to może obecnie złapać za Devil May Cry czy Bayonettę.

Albo opisywane ostatnio przeze mnie na blogu hipogryf.pl: Mitsurugi Kamui Hikae — czyli zmagania japońskiej licealistki z hordą fanów Daft Punk.

 

Aktualizacja:
Dodałem nowy filmik do wpisu, poprzedni został zdjęty przez Bandai Namco z ich profilu.
~Arek Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + dziewiętnaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: