Thronebreaker: The Witcher Tales na Nintendo Switch za £8.49

Hej Wiedźmińskie Hipogryfy! Thronebreaker: The Witcher Tales czy też po naszemu Wojna Krwi: Wiedźmińskie opowieści, jest do zgarnięcia na konsole Nintendo Switch w Nintendo eShopie za £8.49, oczywiście mowa tutaj o wersji cyfrowej.

 

Thronebreaker: The Witcher Tales – promocja na Nintendo eShop

 

Promocja trwa do 19/10/2020 i obniża cenę gry z £16.99 na £8.49 (czyli dokładnie 50% rabatu). 

Tutaj macie link do gry w ich sklepie:

https://www.nintendo.co.uk/Games/Nintendo-Switch-download-software/Thronebreaker-The-Witcher-Tales-1712187.html

 

Jeśli jesteście fanami serii gier o Wiedźminie Geralcie, prozy Andrzeja Sapkowskiego, czy też serialu na Netflixie z Henrym Cavillem, to warto by było zainteresować się tym tytułem. Jak dla mnie, jest to bardzo ciekawe połączenie Heroes of Might and Magic III oraz Karcianki Gwint. No i uważam, że Wojna Krwi to strategia, która wręcz idealnie nadaje się do ogrywania na konsoli Nintendo Switch gdzie w podróży, jadąc pociągiem, czy jako pasażer w samochodzie.

 

No a jeśli nie macie Switcha, a chcecie grać w podróży, to gra dostępna jest również na smartfony i tablety z iOS (Androidowcy, w tym ja, muszą na razie obejść się smakiem). Gra jest również dostępna PC oraz na konsolach PlayStation 4 i Microsoft Xbox One.

 

Tutaj macie trailer:

 

 

 

Blog fantasy Hipogryf.pl i świat Wiedźmina

 

Coś dużo dzisiaj piszę o Wiedźminie, był już news o Wiedźmin 3 GOTY na Polskim PlayStation Store, zaraz potem pojawił się dodatkowy news również o Wiedźminie 3 GOTY, ale tym razem w dużo niższej cenie, tylko że na Tureckim PlayStation Store, no a teraz jeszcze Thronebreaker: The Witcher Tales w promce na Nintedo Switch. Czekać tylko jak zaraz wyskoczy jakaś promocja na GOG czy Steamie na wersje PC 😉

 

Już się boję ile pojawi się tutaj treści, jak w końcu będziemy mogli grać w mobilnego Wiedźmina, czyli The Witcher: Monster Slayer! Wtedy to Hipogryf.pl : blog o fantastyce, zmieni się na Hipogryf.pl blo o Wiedźminie 😀

 

 

Trzymajcie się ciepło w te zimne jesienne dni i do zobaczenia w kolejnym wpisie na Hipogryf.pl!

~ Arek

 

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − 5 =

Magazyn Hipogryf