Technowiking – Ostatni Wyznawcy Thora już 20.07

Od razu uspokajam! Nie chodzi mi tu o znanego z memów technowikinga, ale o książkę Technowiking – Ostatni Wyznawcy Thora, której autorem jest Stanisław Szwast. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa AlterNatywne już 20 lipca tego roku. Co powiecie na powieść sci-fi o wikingach?

Świrad jest studentem. Zafascynowany historią, skupia się na tej dziedzinie wiedzy, zdobywając uznanie wykładowców, jednocześnie wywołując zazdrość i niechęć wśród kolegów z roku. Ale, całkiem nieplanowanie, udaje mu się wzbudzić zainteresowanie Sambojki. Dziewczyna początkowo godzi się na niezobowiązujący seks, później jednak zakochuje się w intrygującym chłopaku. Nie może nawet podejrzewać, jakie sekrety przeszłości skrywa Świrad.

Wejdźcie do świata, w którym Wojna Ideologiczna zebrała swe krwawe żniwo, zmodyfikowani, poddani bioinżynieryjnym eksperymentom ostatni Wikingowie walczą o normalność, a misja kolonizacji Marsa właśnie się rozpoczyna. Czy plany naukowców mają prawo się ziścić, gdy żądza władzy, mimo nauczek, które odebrała ludzkość, wciąż napędza decydentów?

„Technowiking. Ostatni Wyznawcy Thora” to pełna akcji powieść tocząca się w alternatywnym świecie, gdzie chrześcijaństwo upadło wraz z Rzymem, nordyccy Bogowie nie wtrącają się w sprawy ludzi bardziej, niż jest to konieczne, a umiejętności Wikingów, udoskonalone dzięki inżynierii biologicznej, są w cenie. Tu nie ma miejsca dla słabeuszy.

Książka kierowana jest dla czytelników 13+, liczy sobie ok. 250 stron, więc w sam raz na weekend czy jakąś podróż i niedługo też pojawi się jej recenzja na stronie o fantasy, sci-fi i horror – Hipogryf.pl!

No a jako bonus, podrzucam wam oryginalnego technowikinga 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + 5 =

Magazyn Hipogryf