Szukamy mentorów!

Dzień dobry! Albo dobry wieczór! Zależy, o której porze dnia to czytasz. Pozwól, że zajmę Ci kilka minut i wytłumaczę, o co tutaj chodzi.

Nazywam się Arek Orzeł i jestem założycielem Hipogryf.pl.
Z początku był to zwykły blog o fantastyce, gdzie na luzie pisałem o rzeczach, które mnie jarały. Dość szybko pojawił się odzew od autorów książek i wydawnictw w sprawie współpracy – od newsów, poprzez recenzje aż po patronaty. Jeszcze szybciej pojawiły się osoby, które wraz ze mną zaczęły rozwijać Hipogryfa. Już po roku zamiast jednej osoby, pisał tutaj cały zespół. Pojawiały się nowe twarze, nowe działy, burze mózgów i ledwo minął kolejny rok, a jesteśmy e-zinem! Ukazujemy się jako miesięcznik, a magazyn można pobrać bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Stajemy się coraz więksi i robimy coraz to nowe rzeczy, ale wcześniej czy później, te wszystkie darmowe kursy o WordPressie, SEO, czy pisaniu, jakie znajduję na YouTube/Udemy przestaną mi wystarczać. Osiągniemy nasz limit, bo będziemy chcieli robić nowe rzeczy, ale nie będziemy mieli wiedzy i umiejętności, żeby odpowiednio to poprowadzić. A ja naprawdę chcę, żebyśmy się jeszcze bardziej rozwijali i żeby to odniosło sukces.

Dlatego: szukamy mentorów!

Osób, które zajmują się podobnymi tematami profesjonalnie i przechodzili już przez to, przez co my pewnie zaraz będziemy przechodzić. Którzy chcieliby zostać naszymi mentorami, pokazać co robimy źle i pokierować jak zrobić to lepiej. Osób, którym po prostu podoba się to, co robimy i chcieliby nam jakoś pomóc podbić to na jeszcze wyższy poziom.
Mam nadzieję, że jedną z takich osób będzie właśnie Ty.

Odezwij się do mnie na kontakt@hipogryf.pl, przekaż link do tego tekstu komuś z Twoich znajomych, kto siedzi w podobnej branży, lub podziel się nim na jakiejś grupie i tym samym pomóż w rozwoju Hipogryfa!

Dziękuję za przeczytanie tego tekstu, obejrzenie tych korpo-stocków z pixabaya 😉 i za ewentualną pomoc.

Arek „Birdman” Orzeł

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: