Świeża krew potrzebna! Rekrutacja na Hipogryf.pl

Otwieramy nabór do redakcji!

Jeśli szukasz pracy w dynamicznym zespole z miłą atmosferą i nastawieniem na sukces…

… to nie tutaj 😉

Ale! Jak jarasz się grami, anime, książkami, mangami, komiksami, Harrym Potterem, Pamiętnikami Wampirów czy inną Grą o Tron i chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami z innymi, to wbijaj śmiało!

Kogo szukamy?

Blogerów, recenzentów, newsmanów, pismaków, grafomanów, jak zwał tak zwał — chodzi o klepanie w klawiaturę, tylko tyle i aż tyle. Na obecną chwilę najbardziej do recenzji filmów i gier, bo tego u nas najmniej, ale jak masz pomysł na coś swojego, to pisz śmiało.

Co oferujemy?

Piwo na zlotach redakcyjnych! Albo jak masz poniżej 18 lat to jakąś colę 😉

Hipogryf.pl jest w pełni fanowskim blogiem prowadzonym za darmo, po godzinach i jak mamy wolną chwilę, więc hajsu nie ma, ale możemy zaoferować:

maila: twójnick@hipogryf.pl
(wiesz jaki to lans?)

pomoc w pisaniu i rozwijaniu pióra
(chcesz zacząć blogować ale nie wiesz co i jak? Spoko, każdy zaczynał 🙂 Kto wie… może na Hipogryf.pl rozwiniesz swój recenzencki pazur?)

zarąbistą ekipę
szukasz ekipy z którą możesz tworzyć naprawdę spoko projekt i dobrze się przy tym bawić? Nie szukaj dalej tylko dołącz do Hipogryf.pl!

Dla stałych redaktorów: kontakt z wydawnictwami w sprawie książek do recenzji
(Hipogryf.pl obecnie współpracuje z kilkoma wydawnictwami, które mają możliwość przekazania autorowi egzemplarzy recenzenckich w zamian za recenzję na stronie)

Nie ma żadnych szalonych wymagań co do ilości recenzji, newsów czy innych głupich oczekiwań, robimy to dla zabawy i mamy z tego frajdę. Piszesz kiedy chcesz, co chcesz i ile chcesz. Aby być w ekipie, wystarczy dodać 1 wpis na miesiąc 🙂

Po więcej szczegółów pisz na: kontakt@hipogryf.pl

Hipogryf.pl