Star Wars: Gdzie jest Wookie 3 – premiera pod koniec kwietnia

Hej hej futrzaste Hipogryfy! Pisaliśmy już dzisiaj o nadchodzącym Star Wars: Wielka Republika — Światło Jedi, które pojawi się na początku maja, a tak się składa, że mamy jeszcze jednego newsa z uniwersum Gwiezdnych Wojen, bo nieco wcześniej (dokładnie to 28 kwietnia) na naszym rynku pojawi się “Star Wars: Gdzie jest Wookie? 3”!

 

“Wybierz się na wielkie poszukiwania legendarnego Wookieego! Sprawdź, co kryje się na pokładzie Gwiazdy Śmierci, rusz na odsiecz Rebelii podczas bitwy o Endor, odwiedź planetę Ahch-To… i znajdź Chewbaccę i jego przyjaciół. Trzecia część popularnej serii zawiera dodatkowe strony z ciekawostkami.”

 

“Gdzie jest Wookie?” idealne dla fanów “Gdzie jest Wally?”

 

Jak ja byłem dzieciakiem i jarałem się Gwiezdnymi Wojnami, to nie mieliśmy “Gdzie jest Wookie?” 😉

 

Mieliśmy za to “Gdzie jest Wally?” i też było fajnie! Do tej pory gdzieś to trzymam i jakbym pogrzebał w pudle ze starociami, to by się znalazły całe segregatory z Wallym 😀 No ale ostatnimi laty Gwiezdne Wojny przeżywają odrodzenie to i pojawia się właśnie tego typu albumy, co jest bardzo fajnie i jak dla mnie — im więcej rzeczy ze Star Wars na rynku, tym lepiej dla jego fanów (chociaż tej nowej trylogii to dalej przeboleć nie mogę…).

 


 

 

“Gwiezdne Wojny to ponadczasowa opowieść o walce dobra ze złem rozgrywająca się dawno temu w odległej galaktyce. Bogata mitologia tego świata nieustannie uzupełniana jest nowymi rozdziałami historii, wypełnionej niezapomnianymi bohaterami, pojazdami, mieczami świetlnymi oraz Mocą. Gwiezdne Wojny są opowiadaną bez końca kosmiczną baśnią, która wciąż ewoluuje, a egzotyczne światy, heroiczne wyczyny i głęboko przemawiające do widzów motywy rozpalają wyobraźnię nowych pokoleń.”

 

Tytuł: Star Wars – Gdzie jest Wookie? 3

Seria: Gdzie jest Wookie

Wydawca: Wydawnictwo Olesiejuk

Data premiery: 28.04.2021

Rodzaj: wyszukiwanka

Format: 216×300

Oprawa: oprawa twarda

Cena okładkowa: 19.99 zł

Liczba stron: 40 str.

ISBN: 978-83-8216-538-8

 

ps. Wiedzieliście, że na blogu o fantastyce, science-fiction i horrorach — Hipogryf.pl mamy cały osobny dział o Gwiezdnych Wojnach? 😀 Zajrzyjcie do naszej Kantyny Star Wars i przeczytajcie recenzje książek, gier video, seriali animowanych czy zapowiedzi i nowości o nowych produkcjach filmowych Disneya!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 1 =

Magazyn Hipogryf