Soul of Darkness zmierza do Allods Online

W dniu wczorajszym, na oficjalnej stronie gry Allods Online pojawiła się informacja o trwających pracach nad Soul of Darkness — nowym dodatku wprowadzającym wiele nowości do tego MMORPG.

 

 

Allods Online wciąż żyje!

 

Allods to tak naprawdę owoc boomu na World of Warcraft. Kiedy studia tworzące gry MMORPG chciały powtórzyć sukces Blizzarda, powstawały coraz to nowe klony WoWa, czy to Runes of Magic, czy 4Story, czy właśnie Rosyjski Allods Online. Co jednak wyróżnia ten tytuł na tle innych klonów? Chociażby właśnie ten wpis, dowód na to, że gra cały czas dostaje nowy content, nowe aktualizacje i modyfikacje, dzięki czemu twórcy jasno pokazują, że nie zamierzają pogrzebać swojej produkcji.

 

 

Soul of Darkness w Allods Online

 

Gracze zobaczą kontynuację fabuły z aktualizacji 8.0 – po tym, jak imperialny statek badawczy Infinity dokonał niezwykłego odkrycia w najgłębszych warstwach Astralu, Kosmos ostrzega, że Nihaz planuje zniszczyć Sarnauta i właśnie przygotowuje armię do tego celu.

 

Nowy dodatek wprowadza sporo nowych questów, a główny wątek fabularny rozrasta się o ok. 8 godzin zabawy, do tego level profesji postaci będzie mógł zostać podbity nawet do 90 poziomu.

 

 

Ostateczne starcie (nie wiadomo jeszcze z kim!) ma mieć miejsce w Nihaz’s Citadel, gdzie potrzeba będzie nie tylko dobrze dobranej drużyny, ale też sporo czasu. Twórcy przewidują, że bitwa ma nam zająć od 30 do 40 minut, a na drodze stanie nam aż 4 różnych bossów, oraz masa pomniejszych potworów.

 

 

Jak sami twórcy też piszą:

Wprowadzono znaczące zmiany w mechanice zadań związanych z Strongholds. Zmiany mają na celu uczynienie interakcji z nimi wygodniejszymi i cenniejszymi dla wszystkich członków gildii.

 

Jak i też kilko mniejszymi zmianami, czy to w przedmiotach, czy questach. Pełną listę zmian, można oczywiście zobaczyć w oryginale na oficjalnej stronie gry Allods Online.

 

Pozostałe wpisy z kategorii gry video<

 

 1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =

Magazyn Hipogryf