Skywalker: A Family at War – nowa książka o Skywalkerach

Świat Gwiezdnych Wojen kręci się wokół rodziny Skywalkerów. Możemy się z tym nie zgadzać, możemy wygrażać pięścią i krzyczeć, że to Revan był najlepszym bohaterem albo że ktoś, kto to napisał pewno komiksów nie zna…(spokojnie, znam), ale prawda jest taka, że dla większości Star Wars = Anakin / Luke albo Rey. To też „usprawiedliwia” zapowiedź najnowszej książki/biografii Skywalker: A Family at War — będącej swoistą analizą rodu Skywalkerów na przestrzeni dziewięciu kinowych filmów, oraz innych kanonicznych mediów.

 

Skywalker A family at war

 

Opis książki z Amazona:

„This revelatory biography explores every twist and turn of the Skywalker dynasty: the slow seduction to the dark side of Anakin; his doomed marriage to Padmé Amidala; the heroics of Luke and Leia; the fall and redemption of Han Solo and Princess Leia’s son, Ben; and the struggles of his dyad in the Force, Rey.”

 

Skywalker: A Family at War będzie dotyczył trzech pokoleń rodziny Skywalker w dziewięciu filmach i kilku innych mediach kanonicznych. Zastępca redaktora StarWars.com Kristin Baver zbada nie tylko życie bohaterów, ale także kluczowe wydarzenia z nimi związane, które na zawsze zmieniły uniwersum Gwiezdnych Wojen. Od Shmi Skywalkera po Bena Solo i Rey — ta książka ma mieć po prostu wszystko.

 

Premiera książki zapowiedziana jest na 6 kwietnia 2021 (oczywiście mowa o wersji angielskojęzycznej), już teraz można składać pre-ordery na tę pozycję, ale tutaj uwaga – na Amazonie już ma status „Temporarily out of stock.” 😉

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

piętnaście − 3 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: