Redakcja

Chcesz dołączyć do redakcji Hipogryf.pl?

Pisz na: kontakt@hipogryf.pl

Nasza ekipa:

Arkadiusz “Birdman” Orzeł

Arkadiusz Orzeł Birdman Hipogryf.pl

Red-nacz, założyciel Hipogryfa

Człowiek orkiestra i ten typu co jak coś nie działa to się idzie do niego. Właściciel małego münsterländera, z którym to trenuje do zawodów agility. Jak nie czyta fantastyki, to gotuje jakieś dziwne rzeczy (wegańskie naleśniki kokosowe to syf!) albo idzie pobiegać (trzeba trzymać formę 😉 ).

⇒ wszystkie teksty autora

 

 


Ulka “Nanaia” Kiniorska

Redaktorka

Meredith Brooks, w jednej ze swoich piosenek napisała kiedyś „I’m a little bit of everything, all rolled into one” – i ten cytat chyba najlepiej oddaje to, jaka jestem. Czytam, rysuję, piszę, strzelam z łuku i działam w grupie rekonstrukcyjnej… Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, na pewno będzie o czym pisać.

⇒ wszystkie teksty autorki

 

 


Luk “Thorvil”  Traczyk

Redaktor

“Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od południa, od strony Podkarpacia. Miał na sobie stary płaszcz, w którym niegdyś ścigał Mężczyznę w czerni, przy boku miał miecz dziedzica Isildura, a na twarzy bliznę po strzale z blastera Boby Fetta… Ale przyszła na niego kolej, przysiadł więc i zaczął pisać co widział. A było tego sporo…”
Thorvil, czyli ja, spiszę tu wszystko to i wiele więcej. Oczekujcie ode mnie sporo fantastycznej publicystyki, Gwiezdnych Wojen i okazjonalnych recenzji nowości i książek retro. W świecie SW siedzę tak głęboko, że gdybym miał bliźnięta nazwałbym je… Tak, zgadliście! R2D2 i C3PO! To wszystko i sporo więcej, ale zawsze w klimacie.

⇒ wszystkie teksty autora

 

 


Djf

Redaktor

“Czytelnik książek fantasy mający słabość do debiutów . Fan Sandersona, Abercrombiego i Wegner . W trakcie pisania książki (tu daleka droga przede mną jeszcze).”

⇒ wszystkie teksty autora

 

 


Tymek “Tyem” Malarz

Newsman – dział manga & anime
Archenemy – pisał głupie komentarze i tak dostał posadę newsmana

“pocky pocky pocky ~”

⇒ wszystkie teksty autora

 


 

 

Dawni redaktorzy

Dzięki wam za wsparcie dla Hipogryf.pl!

 

Raxuss

Newsman – dział gry
Przygodę z MMORPG zaczynał od przeglądarkowego OGame. Pamięta czasy kiedy Metin 2 był nowością o której wszyscy gadali a w Lineage 2 i World of Warcraft grało się na prywatnych serwerach. Na co dzień inżynier, mimo że już nie ma czasu na siedzenie całą noc i bieganie z gildią na rajdy, czy farmienie żeby skompletować całego seta, to w wolnych chwilach stara się wspierać Hipogryf.pl swoimi nowinkami ze świata gier MMORPG.
⇒ wszystkie teksty autora

 

%d bloggers like this: