Ekipa Hipogryfa:

Birdman

Arek „Birdman” Orzeł

Założyciel Hipogryfa, opiekun całego tego cyrku i ten typu co jak coś nie działa to się idzie do niego. Zajawiony retro grami, fantastyką i pisaniem. Hipogryf to póki co mój największy projekt i wkładam w niego serce i duszę <3

Ulka „Nanaia” Kiniorska

Zastępca i nieoceniona pomoc w tym bałaganie. Meredith Brooks, w jednej ze swoich piosenek napisała kiedyś „I’m a little bit of everything, all rolled into one” – i ten cytat chyba najlepiej oddaje to, jaka jestem. Czytam, rysuję, piszę, strzelam z łuku i działam w grupie rekonstrukcyjnej… Zobaczymy, co przyniesie przyszłość, na pewno będzie o czym pisać.

Dawid „Djf” Janeczek

Czytelnik książek fantasy mający słabość do debiutów . Fan Sandersona, Abercrombiego i Wegner . W trakcie pisania książki (tu daleka droga przede mną jeszcze).

Alicja „Aethelflaed” Piwowarczyk

Od krainy magii i rozczochranego chłopca w okrągłych okularach – tak zaczęła się moja przygoda z książkami, która trwa do dziś, a do Pottera dołączył Obieżyświat, białowłosy pogromca potworów, Janek Śnieg, Uhtred z Bebbanburga i wiele, wiele innych. Jakoś dzielę swój czas pomiędzy książki, gry, rękodzieło, trzy koty i psa 😀

Rafał „Heroiczny” Baranowski

Od zawsze interesowałem się szeroko rozumianą fantastyką. Do tej pory lubię zatopić się w tym nierealnym świecie pełnym smoków, herosów i potworów, gdzie armie zła toczą zaciekłe wojny z dobrem. Choć ostatnio coraz bardziej zmierzam w stronę realizmu magicznego i horroru, to lubię sięgnąć po oldskulowe dzieła literatury czy kinematografii. Tak więc, z mojej strony pojawi się sporo recenzji książek, filmów i seriali.

Antoni „zaMULAcz” Obrębski

Mam 15 lat, jestem fanem fantastyki, miłośnikiem piłki nożnej, harcerzem z kilkuletnim stażem, lubię czytać książki, pisać opowiadania i grać w gry.

Luk „Thorvil” Traczyk

„Później mówiono, że człowiek ten nadszedł od południa, od strony Podkarpacia. Miał na sobie stary płaszcz, w którym niegdyś ścigał Mężczyznę w czerni, przy boku miał miecz dziedzica Isildura, a na twarzy bliznę po strzale z blastera Boby Fetta… Ale przyszła na niego kolej, przysiadł więc i zaczął pisać co widział. A było tego sporo…”
Thorvil, czyli ja, spiszę tu wszystko to i wiele więcej. Oczekujcie ode mnie sporo fantastycznej publicystyki, Gwiezdnych Wojen i okazjonalnych recenzji nowości i książek retro. W świecie SW siedzę tak głęboko, że gdybym miał bliźnięta nazwałbym je… Tak, zgadliście! R2D2 i C3PO! To wszystko i sporo więcej, ale zawsze w klimacie.

Matsu-kun

Jestem zagorzałym fanem popkultury, a przede wszystkim japońskich animacji.

Pan Sznycel

Jestem wielkim fanem dobrych historii, a przede wszystkim tych przedstawianych w anime.


Byli członkowie ekipy:

Dzięki wam za wsparcie dla Hipogryf.pl!

Tymek „Tyem” Malarz, Raxuss.

Magazyn Hipogryf