Recenzje książek fantasy – zimowa oferta dla autorów

Recenzje książek fantasy na Hipogryf.pl? Jeszcze nigdy nie było o to tak łatwo! Jest zimno, nie chce mi się nigdzie wychodzić, a nawet jak chce mi się gdzieś wyjść, to trwa pandemia koronawirusa i przez to i tak nie ma człowiek gdzie pójść. Tym samym ekipa z redakcji Hipogryfa siedzi w domach i czyta książki. Dużo dużo książek, naprawdę od groma, tak, że zaczyna nam ich już brakować. Tym samym mamy zimową ofertę dla autorów fantastyki! Podrzućcie nam swoją książkę, a my ją zrecenzujemy na blogu o fantastyce Hipogryf.pl! Dobry deal, co nie? 😉

 

Recenzje książek fantasy na Hipogryf.pl

 

Książki fantasy od samego początku są dużą częścią bloga, staramy się recenzować jak najwięcej i jak najczęściej, bo wszyscy tutaj lubimy książki 🙂 Staramy się też wspierać rodzimych autorów, a w szczególności debiutantów. Dlatego tak chętnie i często przyjmujemy książkowe debiuty na nasz warsztat.

 

Jeśli więc napisałeś/aś swoją pierwszą książkę, jednak nie do końca wiesz gdzie szukać blogerów, którzy napisaliby Ci jej recenzję, to nie szukaj dalej, właśnie jesteś w dobrym miejscu!

 

Daj nam znać na kontakt@hipogryf.pl, dogadamy się co do współpracy 😉 Ewentualnie powiedz o nas swojemu wydawcy, wtedy samemu nie musisz zajmować się dogadywaniem i pisaniem maili. Chociaż oczywiście zawsze miło nam pogadać z autorami, chociażby żeby powymieniać się spostrzeżeniami i opiniami o obecnym rynku książkowym.

 

Zimowa oferta dla autorów

 

A tak, miałem jeszcze wspomnieć o tej zimowej ofercie. No więc luty mamy już prawie zabukowany, ale marzec dalej ustalamy i planujemy tam naprawdę pocisnąć z recenzjami! Chciałbym móc powiedzieć, że na blogu o fantastyce Hipogryf.pl, w marcu – codziennie będzie pojawiać się nowa książkowa recenzja, jednak aż tak tego obiecać nie mogę. Mimo to myślę, że spokojnie uda nam się machnąć jakieś 20 recenzji na marzec 2021. Jeśli chcesz, żeby recenzja twojej książki znalazła się w tej grupie, daj nam znać do końca tego tygodnia / połowy następnego, żebyśmy mogli z tym ruszyć już od pierwszych dni marca.

 

Źródło miniaturki: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewiętnaście − 5 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: