Recenzje książek fantasy na Hipogryf.pl

Recenzje książek fantasy tylko u nas! Hej autorze! Tak! Do Ciebie mówię! Więc nie zamykaj tej zakładki, nie odchodź od ekranu, nie mrugaj i nie oddychaj… no dobra, oddychać możesz, bo byś umarł, ale posłuchaj! Napisałeś książkę i nie wiesz jak ją wypromować? No to chyba mamy deal do ubicia 😉 Bo tak się składa, że blog o fantastyce Hipogryf.pl recenzuje książki fantasy! Niesamowite, co nie? 😀

 

Recenzje książek fantasy i nie tylko

 

Nawet więcej, recenzujemy fantastykę, science-fiction, horror, thrillery paranormalne, a nawet powieści kryminalne np. dziejące się w alternatywnej wizji naszego świata (steampuk, dieselpunk, raypunk, naziści wygrywają drugą wojnę światową, druga wojna świata nigdy nie miała miejsca, itp.). Więc jeśli napisałeś coś w tym klimacie i chcesz pokazać swoją książkę światu, to dobrze trafiłeś!

 

Recenzje książek fantasy za darmo!

 

W większości przypadków działamy na zasadzie barteru. Ty podrzucasz nam książkę – my ją recenzujemy. Proste, szybkie i bezbolesne. Nie licz, jednak że będziemy ją wychwalać pod niebiosa tylko dlatego, że dostaliśmy egzemplarz recenzencki.

Książka dobrze napisana : pozytywna recenzja.

Książka napisana i złożona na kolanie : negatywna recenzja.

 

Blog o książkach, filmach i grach Hipogryf.pl

 

Hipogryf.pl to blog a wręcz rozbudowująca się platforma gdzie ja i inni blogerzy dzielimy się naszymi recenzjami i przemyśleniami. Recenzje poszczególnych blogerów możesz zobaczyć, klikając w link będący jednocześnie nazwą użytkownika. Przykładowo jak klikniesz „Tyem” pod tytułem tego wpisu, to zobaczysz wszystkie słodkie i soczyste recenzje książek, jakie tu wysmażyłem. Dodatkowo możesz taki link również znaleźć w zakładce redakcja, gdzie widoczne są wszystkie osoby obecnie tworzące blog o książkach Hipogryf.pl

 

Jeśli chodzi o współpracę z nami, to najlepiej pisz bezpośrednio na główną skrzynkę mailową, czyli kontakt@hipogryf.pl, z tego, co pamiętam, to Birdman sprawdza ją codziennie wieczorem i dość szybko odpisuje na wszystkie maile, więc to najpewniejsza forma kontaktu z blogiem.

 

Ja swoją prywatną sprawdzam raz na miesiąc, więc kontakt mailowy ze mną nigdy nie jest łatwy 😉

 

Źródło miniaturki: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 × 3 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: