Raya i ostatni smok po raz drugi od Wydawnictwa Olesiejuk

Hej hej Smocze Hipogryfy! W poprzednim newsie powiedziałem wam o tym, że Wydawnictwo Olesiejuk planuje przygotować i wydać trzy egzemplarze opowieści filmowej Raya i ostatni smok. Film od Disneya zaraz wskoczy na ekrany kinowe w naszym kraju, więc pojawienie się książek bardzo fajnie się tutaj zgrywa. W poprzednim wpisie zaprezentowaliśmy wam też okładkę do najbardziej obszernego ze wszystkich trzech wydań, bo liczącego 72 strony. W tym tekście, za to zobaczyć możecie, jak wygląda okładka do drugiej co do objętości albumu, czyli tego liczącego 64 strony.

 

Raya i ostatni smok

 

“Przeżyj fantastyczną przygodę! Dawniej Kumandra była domem dla ludzi i smoków. Ale któregoś dnia panujący w niej pokój zburzyły Druuny, złowrogie czarne chmury. Smoki zniknęły… z jednym wyjątkiem. Aby uratować swój lud, Raya wyrusza na niesamowitą wyprawę – musi odnaleźć Sisu, ostatnią ze smoków.”

 

Bądź na bieżąco z serią Raya i ostatni smok – śledź Hipogryf.pl

 

Nie wiemy jeszcze, jakie są różnice (oczywiście pomijam tutaj ilość stron, to jest akurat tutaj oczywiste) pomiędzy poszczególnymi wydaniami. Jednak gorąco zachęcamy was do śledzenia zarówno bloga o fantastyce, science-fiction i horror — Hipogryf.pl, jak i też tych pojedynczych newsów (a dokładniej to tego, którego teraz czytania, oraz tego i tego). Jak tylko pojawiać się będą nowe informacje o tych albumach, będziemy rozbudowywać opisy na Hipogryf.pl, tak żebyście czytając bloga, byli informowani na bieżąco. Na obecny dzień wiemy za to, że poszczególne wydania różnią się też ceną: za wersję która ma 72 strony, zapłacimy 24,99 zł według ceny okładkowej, a za album, który prezentujemy na grafikach w tym tekście, zapłacimy 19,99 zł. Oczywiście cały czas opieramy się tutaj na cenach okładkowych, zapewne pojawią się również różnice pomiędzy różnymi sklepami.

 

ps. na blogu oczywiście pojawi się samego filmu od Disneya 😉 Więc mam nadzieję, że zobaczymy się w kolejnym wpisie!

 


 

 

Tytuł: Raya i ostatni smok / Raya and the Last Dragon

Seria: Disney

Wydawca: Wydawnictwo Olesiejuk

Data premiery: 14.04.2021

Rodzaj: opowieść filmowa

Format: 185X260

Oprawa: oprawa twarda

Cena okładkowa: 19.99 zł

Liczba stron: 64 str.

ISBN: 978-83-8216-606-4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy − dwa =

Magazyn Hipogryf