Raya i ostatni smok – opowieść filmowa po raz trzeci!

Raya i ostatni smok – opowieść filmowa po raz trzeci!

25 marca 2021 0 przez Birdman

Hej hej smocze Hipogryfy (smokogryfy?) dalej jesteśmy w klimatach filmu Raya i ostatni smok. Jak już wspomniałem w poprzednich newsach — z okazji pojawienia się nowego filmu od Disneya, w którym to Raya wyrusza na przygodę w orientalnych klimatach, której celem jest odnalezienie ostatniego smoka — Wydawnictwo Olesiejuk przygotowuje na nasz rynek trzy opowieści filmowe towarzyszące kinowej premierze. Książka zostanie wydana w trzech wersjach, mających kolejno 72, 64 i 32 strony. W poprzednich tekstach zaprezentowaliśmy sobie okładki dla wydania 72 strony i 64 strony, no a teraz zobaczyć możemy, jak będzie wyglądał najcieńszych ze wszystkich trzech albumów. Dodatkowo cena okładkowa wydania mającego 32 strony wynosi 14,99 zł, gdzie 64 strony mają kosztować 19,99 zł a najbardziej obszerne wydanie to okładkowa cena na poziomie 24,99 zł.

 

“Przeżyj fantastyczną przygodę! Dawniej Kumandra była domem dla ludzi i smoków. Ale któregoś dnia panujący w niej pokój zburzyły Druuny, złowrogie czarne chmury. Smoki zniknęły… z jednym wyjątkiem. Aby uratować swój lud, Raya wyrusza na niesamowitą wyprawę – musi odnaleźć Sisu, ostatnią ze smoków.”

 

Raya i ostatni smok na Hipogryf.pl

 

Na blogu o fantastyce, science-fiction i horror Hipogryf.pl ostatnio dużo piszemy o animacji Raya i ostatni smok, jednak nadal jest to dopiero mały wstęp, bo wraz z premierą filmu w naszym kraju, chcemy przygotować dla was obszerną recenzję tej nowej animacji Disneya! Ba! Może nawet zrobimy całe omówienie o tym filmie? Kto wie 😉 Dlatego też zachęcamy do śledzenia bloga, dodania go sobie do zakładek, obserwowania przez RSS’a czy dodania do obserwowanych blogów w WordPressie 🙂

 

 


 

Raya i Ostatni Smok opowieść filmowa okładka

 

“Raya jest samotną wojowniczką, która łączy siły z załogą „odmieńców” by odnaleźć ostatniego smoka i z jego pomocą ocalić świat. Raya i ostatni smok to opowieść o jedności i nadziei, a za razem widowiskowa animacja inspirowana kulturą Azji Południowo-Wschodniej.”

 

Tytuł: Raya i ostatni smok / Raya and the Last Dragon

Seria: Disney

Wydawca: Wydawnictwo Olesiejuk

Data premiery: 14.04.2021

Rodzaj: opowieść filmowa

Format: 195×230

Oprawa: oprawa twarda

Cena okładkowa: 14.99 zł

Liczba stron: 32 str.

ISBN: 978-83-8216-536-4