Raya i ostatni smok – opowieść filmowa już 14.04.2021

Hej hej Smocze Hipogryfy! Na dniach w kinach pojawi się najnowsza animacja Disneya — RAYA I OSTATNI SMOK. Jednak to nie koniec ciekawostek i nowości o nowej smoczej bohaterce. Tak się też składa, że czternastego kwietnia tego roku ukaże się nie jeden, ale aż trzy różne albumy z serii Raya i ostatni smok.

 

„Cała historia z filmu ukryta w przepięknej książce! Dawniej ludzie i smoki żyli w zgodzie i harmonii. Lecz świat się zmienił. Smoki zniknęły, a ludzie podzielili się na zwaśnione klany. Księżniczka Raya wyrusza na poszukiwanie ostatniego smoka. Tylko on będzie w stanie uratować ludzkość.”

 

Raya i ostatni smok — zostanie wydana na naszym rynku nakładem Wydawnictwa Olesiejuk, a premiera książki została zaplanowana na 14.04.2021 r. Wydanie ma zawierać 72 strony, przygotowane w ładnej twardej oprawie i z ceną okładką wynoszącą 24.99 zł.

 

Widoczne na miniaturce wydanie jest najobszerniejszym ze wszystkich trzech, pozostałe dwa posiadają kolejno 64 i 32 strony, różnią się też okładkami. O pozostałych dwóch wydaniach Raya i ostatni smok od wydawnictwa Olesiejuk możecie przeczytać tutaj i tutaj.

 

Raya i ostatni smok na Hipogryf.pl

 

Pozwolę sobie zdradzić co nieco z planów Hipogryfa, jeśli chodzi o ten tytuł 😉 Bo tak się składa, że już niebawem na blogu o fantastyce, science-fiction i horror Hipogryf.pl pojawił się obszerna recenzja filmu Raya i ostatni smok. Staramy się, aby pokryło się to idealnie z premierą w naszym kraju, więc bądźcie na bieżąco i obserwujcie www.hipogryf.pl 😀

 

 

ps. jeśli szukacie czegoś w klimatach fantastycznego orientu, to z pewnością warto zainteresować się książkami Wojna Makowa i Republika Smoka, których autorką jest Rebecca F. Kuang.

 


 

 

„Raya jest samotną wojowniczką, która łączy siły z załogą „odmieńców” by odnaleźć ostatniego smoka i z jego pomocą ocalić świat. Raya i ostatni smok to opowieść o jedności i nadziei, a za razem widowiskowa animacja inspirowana kulturą Azji Południowo-Wschodniej.”

 

Tytuł: Raya i ostatni smok / Raya and the Last Dragon

Seria: Disney

Wydawca: Wydawnictwo Olesiejuk

Data premiery: 14.04.2021

Rodzaj: opowieść filmowa

Format: 210×285

Oprawa: oprawa twarda

Cena okładkowa: 24.99 zł

Liczba stron: 72 str.

ISBN: 978-83-8216-537-1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × pięć =

Magazyn Hipogryf