Profanacja! Kultowe Lineage 2 w nowej wersji z botem do szybkiego expienia

Lineage 2 jest jednym z największych tytułów MMORPG obecnych czasów. Będącym stale online od 2003 roku aż po dzisiaj. Mający 16 lat na karku tytuł, jest flagowym produktem firmy NCSOFT, tej samej, która zaserwowała nam Aiona czy Blade & Soul.

 

Tytuł ten był też pierwszym MMORPG, w jakiego grałem, to właśnie on sprawił, że wciągnąłem się w świat masowej wirtualnej rozgrywki. Mimo że już w L2 nie gram, to dalej miło patrzeć jak gra się rozwija, jak powstają nowe dodatki, jest wydawana wersja Classic czy tworzyła we współpracy z Netmarble Lineage 2 Revolution na smartfony i tablety (który też był auto-gniotem, tylko że mobilnym).

 

 

Śmieszna karykatura dobrego MMORPG

 

Dlatego nie mogę przejść obojętnie na wieść o ukazujących się w Europie oficjalnych serwerach Lineage 2 Essence!
Wydawcą jest 4game, ta sama firma, która przyprowadziła do nas Lineage 2 EU i Lineage 2 Classic (chociaż ja i tak zawsze wolałem grać na serwerach NCSOFTU, mimo że ping bolał czasami, to jednak miało się od razu aktualizacje i wszystkie eventy).

 

 

No dobrze, ale czym dokładnie jest Lineage 2 Essence?

 

Najprościej mówiąc, jest to L2 dla niedzielnych graczy. Gra posiada wbudowanego bota, który gra za nas, dzięki czemu będziemy mogli spokojnie siedzieć przed komputerem i patrzeć jak nasza postać sama zabija potwory. Całkowicie bez naszej ingerencji.

 

Mało?
Dostaniemy ogromne ilości buffów, boosterów, nagród za logowanie, za byle co tak naprawdę, żeby jak najszybciej zdobywać kolejne poziomy i coraz lepszy ekwipunek. Oczywiście przy jak najmniejszym wysiłku z naszej strony. Gra prowadzić nas będzie za rękę przez praktycznie cały proces od startu aż po endgame.

 

To nie jest moje L2

 

Pamiętam, że Lineage 2 był grind festem, trzeba było zabijać potwory, żeby zdobywać kolejne poziomy, trzeba było robić multum zadań, żeby zmienić profesje, trzeba było zbierać góry materiałów i recept, a potem szukać wśród graczy jakiegoś kowala, który będzie umiał nam złożyć z tego ekwipunek.

 

Potem ułatwili to poprzez L2 GoD, ale nadal trzeba było robić dużo rzeczy samemu, w tym oczywiście mozolnie przedzierać się przez armie potworów. Teraz? Teraz będzie można odpalić bota i równie dobrze grę zminimalizować.

 

Nie o takie Lineage 2 walczyłem!

 

L2 słynęło z tego, że trzeba było chodzić w party. Był healer, był tank, mag i wojownik. Taką ekipą człowiek przedzierał się przez kolejne lochy. W Lineage 2 Essence, lokacje mają zostać przystosowane do rozgrywki w jedną osobę.

 

Rozumiem, więc że potwory przestaną być agresywne i rzucać się na gracza. Przestaną zwoływać pozostałe do pomocy oraz zapewne będzie ich mniej w lokacjach, co by gracz przypadkiem nie zahaczył drugiego, bijąc pierwszego.

 

Gdyby ktoś jednak chciał zagrać w tę karykaturę świetnego MMORPG. To gra rusza w pierwszej połowie października. Można zarejestrować się pod tym linkiem:

https://eu.4game.com/lineage2essence/

…i nawet dostać nagrodę za rejestrację.

 

  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − sześć =

Magazyn Hipogryf