PREMIERA! Więzień Oswobodzony — Drogi Donikąd

Dzisiaj świętujemy premierę książki „Drogi Donikąd” czyli trzeciego, a zarazem ostatniego tomu serii „Więzień Oswobodzony” której autorem jest Przemysław Duda!

Zwieńczenie trylogii Więźnia Oswobodzonego!

Wojna pochłonęła północ. Kiedy uczepione górskich stoków Aren-Din stara się przetrwać nawałę, przez Hildórien przetaczają się ostatnie echa planu Więźnia Oswobodzonego. Wydaje się, że każda decyzja dawno już została podjęta, a drogi zbiegają się ku wyznaczonemu celowi. Namiestnik cesarskiego tronu, oczekując zwycięstwa na dalekiej północy, przygotowuje się do ostatniej bitwy, jaką zamierza stoczyć. Wierząc w swoją wizję zjednoczenia wszystkich pięciu krain kontynentu, Winrael zaczyna rozumieć, że w swoich dążeniach jest osamotniony. Obawa przed najgorszym popycha go do ostateczności… działania zgodnie z planem. W „Drogach donikąd” heroizm przeplata się z tchórzostwem, a przyjaźń ze zdradą. Dajcie się porwać tej historii i poznajcie dalsze losy Hildórien i jego mieszkańców. Polecam! Rewelacyjne zamknięcie wciągającej trylogii. Tym trudniej żegnać się z jej bohaterami. Pozostaje nam nadzieja, że jeszcze się z nimi spotkamy.

Recenzje książek Przemysława Dudy

Na Hipogryfie możecie przeczytać recenzje poprzednich tomów Więźnia Oswobodzonego:

Miecze i Słowa

Pięć Pustych Tronów

A recenzja Drogi Donikąd pojawi się niedługo, bo już w drugim numerze Magazynu Hipogryf!

Książka „Droga Donikąd” dostępna jest w większości księgarni internetowych jak np. Taniaksiazka oraz na platformach takich jak Empik. Dodatkowo można ją też przeczytać na platformie Legimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

dziewięć − siedem =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: