Premiera serialu Wiedźmin od Netflixa już 20 Grudnia o 9 rano!

Serial Wiedźmin ma premierę na platformie Netflix już w piątek 20 Grudnia 2019 o godzinie 9 rano czasu polskiego. Oznacza to, że kiedy piszę te słowa, tylko jedna noc dzieli nas od spotkania z filmowym Geraltem.

 

 

Wiedźmin na Netflixie

 

Nie da się ukryć, że głośno jest o tym serialu. Nie chodzi mi nawet o nasze rodzime media, bo patrząc na zagraniczne fora, a nawet portale z memami, to wszyscy mówią o The Witcher!

 

Jestem w stanie nawet zaryzykować i powiedzieć, że to największa premiera serialu fantasy w 2019 roku, a możliwe, że i serialu na Netflixie jako takiego. Jak jednak wyszedł sam seria? Tego jeszcze nie wiemy, ale sam nastawiam się bardzo pozytywnie.

 

Dlatego też na blogu o fantastyce Hipogryf.pl pojawił się nawet nowy banner, odnoszący do specjalnie przygotowanej podstrony poświęconej Wiedźminowi.

 

Wiedźmin na blogu Hipogryf.pl

 

Na prawym boku albo też na dole (jeżeli czytasz to na smartfonie), pojawił się wilczy amulet, taki sam jakiego używa Geralt w Netflixowym Wiedźminie. Jest to specjalny link, który przenosi do powstającej jeszcze kategorii, w której to będą zebrane wszystkie teksty, jakie dotyczyć będą serialowego pogromcy potworów.

 

 

Poza samymi wrażeniami z serialu, które miejmy nadzieję, będę przygotowywał w duecie z kimś jeszcze, kogo bardzo chętnie wam przedstawię. To jeszcze pojawi się masa różnych ciekawostek zarówno z serialu, jak i też planu filmowego.

 

Coś czuję, że może to być miesiąc Wiedźmina.Serial o Geralcie, Yennefer i Ciri na Netflixie to dopiero początek

 

Jeżeli temat podłapie, zagłębimy się dalej w uniwersum wykreowane przez Andrzeja Sapkowskiego. Skończy się serial, to złapiemy za książki, a nawet i gry tworzone przez CD Projekt RED. Więc spokojnie, każdy fan siwowłosego łowcy potworów, będzie miał tekstów pod dostatkiem.

 

Wiadomo, że nie wszystko naraz i napisanie tego trochę mi zajmie, jednak Geralt i ekipa to jeden z nowych projektów bloga Hipogryf.pl, który mam nadzieje przypadnie wam do gustu.

 

 

 

Jak zawsze przy wprowadzaniu czegoś nowego jest trochę stresu. No ale tak samo było, kiedy ogłosiłem napisanie 300 recenzji gier na konsole Nintendo 3DS i mimo że na początku obawiałem się, że może to trochę nie pasować do bloga o fantastyce, to nagle okazało się, że te recenzje są jednymi z najbardziej poczytnych materiałów na blogu.

 

Więc trzymam kciuki, żeby z serią fantasy, jaką jest Wiedźmin, było podobnie 😉

  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

5 × pięć =

Magazyn Hipogryf