Matrix 4 powstanie! Keanu Reeves jako Neo i Carrie-Anne Moss jako Trinity

Matrix 4 powstaje! Prezes Warner Bros. Picture Group, Toby Emmerich, oficjalnie potwierdził plotki i domysły o kolejnym filmowym Matrixie. Tak, to już oficjalne, Warner Bros. Pictures i Village Roadshow Pictures pracują nad czwartym filmem!

 

 

Znajome twarze w Matrix 4

 

Scenariuszem i reżyserią czwartej części zajmie się Lana Wachowski. Co więcej, w rolę Neo ponownie wcieli się Keanu Reeves, a Trinity, podobnie jak we wszystkich poprzednich filmach, zagra aktorka Carrie-Anne Moss.
Sama produkcja filmu ma rozpocząć się w 2020 roku, a o fabule na razie nic oficjalnego nie powiedziano.

 

 

Filmowe uniwersum Matrix

 

Nie da się ukryć, że oryginał z 1999 roku na stałe zapisał się w arkanach filmowej historii. Dało początek całej trylogii, animacjom, grom czy nawet komiksowi.

 

Tym samym dostaliśmy całkiem sporo uniwersum. Niektóre z tych pozycji (jak wspomniany już animatrix) świetnie rozwijały filmowy świat. Inne, jak gry, odcinały tylko kupony (chociaż była jeszcze gra MMORPG, która zasługuje na osobny wpis).

 

Jednak cieszę się niezmiernie na informacje, że powstanie czwarta część filmu. Nie tylko dlatego, że dostaniemy kolejny film z Neo, ale też dlatego, że poznamy jeszcze więcej z tego niezwykłego świata.

 

 

Tym bardziej nie mogę się doczekać, co przyniesie przyszłość i z pewnością pojawię się na premierze czwórki. Oczekujcie więc recenzji na blogu hipogryf.pl!

 

źródło

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − pięć =

Magazyn Hipogryf