Podsumowanie tygodnia 18-24.01.2021

Hej hej Hipogryfy. Znowu spóźnione, ale jest – kolejne podsumowanie tygodnia na blogu o fantastyce Hipogryf.pl. Zobaczmy co tu się ostatnio działo:

 

Próba Sił — recenzja książki

 

Nanaia powraca ze świetną recenzją książki Próba Sił:

 

 

“W pewnym momencie zauważyłam, że zamiast pisać jakąś sensowną recenzję, zaczęłam wyliczać błędy logiczne i gramatyczne oraz bezsensowność wątków, jednak o Próbie Sił ciężko napisać cokolwiek innego.”

Przeczytaj pełną recenzję książki Próba Sił

 

 

Nie żyje Papcio Chmiel

 

Smutna wiadomość dla całej społeczności Polskiego komiksu, jak i wręcz naszej kultury. Henryk Jerzy Chmielewski, twórca m.in. serii o przygodach Tytusa, Romka i A’Tomka zmarł w wieku 97. lat.

 

 

Chilling Adventures of Sabrina

 

Sabrina Spellman zawitała na bloga! Póki co ukazały się trzy wpisy, podsumowujące kolejno: pierwszy sezon, drugi sezon i trzeci sezon serialu na Netflixie. Jednak to dopiero początek! Już niedługo kolejna porcja Sabrinowych wpisów.

 

 

Dział “komiksy” na blogu o fantastyce Hipogryf.pl

 

Dodatkowo na blogu o fantastyce Hipogryf.pl pojawił się dział komiksy. Gdzie poza samymi komiksowymi recenzjami, pojawiać się będą też ciekawostki z takich uniwersów jak Marvela czy DC, oraz nowinki z naszych rodzimych planów wydawniczych.

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście − 7 =

Magazyn Hipogryf