PlayStation 5 – memy o nowej konsoli Sony

PlayStation 5 – memy o nowej konsoli Sony

3 lipca 2020 0 przez Birdman

Hej Hipogryfowi gracze! Konsola Sony PlayStation 5 cały czas jest gorącym tematem, do tego stopnia, że z każdej strony zalewani jesteśmy masą memów — zarówno tych dobrych, jak i tych gorszych. No to rzućmy okiem na kilka z nich 😉

 

Konsola Sony PlayStation 5

i dziwne memy na jej temat:

 

memy Sony PlayStation 5 Darth Vader

 

 


 

 

Memy PlayStation 5 router

 

 


 

 

Memy konsola PS5 Homer Simpson

 


 

 

Sony PlayStation 5 dziewczyny graczki

 

 


 

 

 

PS5 mem Avengers Kapitan Ameryka

 

 


 

 

Memy o konsoli Sony PlayStation 5 PS5

 

 


 

 

biała konsola Sony PS5 kolor

 


 

Xbox series X a Sony PS5

 

 


 

 

PS5 PlayStation5 Kaiba memy YuGiOh

 

 


 

Ile będzie kosztować PlayStation 5 memy

 


 

 

SonyPlayStation5 memy i nowa konsola

 

 


 

 

Konsola PS5 i nowe Pokemony

 

 


 

 

PlayStation 5 kontra Xbox memy

 

PlayStation 5 – nowa konsola na horyzoncie

 

O PS5 – nowej konsoli od Sony, wiemy już naprawdę sporo. Nie dość, że dostaniemy przeprojektowana kontroler, tym razem nazwany DualSense (a nie Dulashock 5 jak się wszyscy spodziewali), to jeszcze sama konsola pojawi się w dwóch wersjach:

Standardowej

Tak jak sama nazwa wskazuje, jest to pełne PS5 z napędem płyt, stary dobry i sprawdzony system, gdzie można grać zarówno w gry z płyt, jak i te kupione w wersji cyfrowej.

 

Digital Edition

Model konsoli pozbawiony napędu, przez co nie zagramy w tytuły z płyt (to chyba oczywiste, co nie?) i jesteśmy skazani tylko na growe wydania w cyfrowej dystrybucji. Jak wiemy, Microsoft zrobił to już wcześniej, wypuszczając Xbox One S All Digital, zwane potocznie Xbox SAD. Konsola od konkurencji, wydana w wersji na gry tylko cyfrowe, jakoś serc graczy nie podbiła. Czy w takim razie uda się to Sony? Ciężko stwierdzić… z jednej strony gracze konsolowi zakorzenieni są wręcz w idei płyt, wymieniania się nimi i kupowania używanych, no ale mamy coraz więcej usług jak PlayStation Plus czy EA Access, które sprawiają, że coraz rzadziej kupujemy gry w wydaniach płytowych.

 

Co dalej?

 

Czekamy, na kolejne info o konsoli, na informacje o grach, jakie pojawią się na nadchodzącą maszynkę do grania (kolejne wydanie GTA V to żadna nowość…), no i też co najważniejsze — ile to wszystko w ogóle będzie kosztować?

Pojawiają się informacje o cenach konsoli, jakieś wyliczenia, przewidywania, jednak tak naprawdę, póki wielkie S samo nie potwierdzi, że ten produkt będzie kosztował tyle i tyle, to są to tylko spekulacje. No, a nawet jak będzie to potwierdzone tak już ostatecznie, to nadal trzeba będzie brać pod uwagę nasze marże i fakt, że cena u nas, będzie się (może nieznacznie, ale z pewnością) różnić od tej u naszych sąsiadów. No ale koniec marudzenia! Jak tylko coś ciekawego pojawi się na temat PlayStation 5 i będę miał czas o tym napisać, spodziewajcie się kolejnych tekstów na blogu o grach (i fantastyce oczywiście) Hipogryf.pl!

~ Arek

Pozostałe wpisy o PlayStation 5