Pan Kamienia Wschodu – premiera już 09.07!

Hej hej książkowe Hipogryfy! Już 9 lipca na naszym rynku ukaże się książka Pan Kamienia Wschodu autorstwa Joanny Lampki. Jest to bezpośrednia kontynuacja książki Gwiazda północy, gwiazda południa. Za pozycję odpowiada wydawnictwo AlterNatywne. Zaś strona o fantastyce Hipogryf.pl objęła ten tytuł swoim patronatem.

Pan Kamienia Wschodu – o książce:

Historia lubi zaskakiwać, a konsekwencje podjętych działań potrafią być nieprzewidywalne.

Nie ma litości dla tej, która sprzeniewierza się surowym zasadom Królestwa. Jednak to ona jest iskrą, która rozpala płomień buntu. Gdy Aline, córka władcy Królestwa Żeglarzy, zostaje oskarżona o zdradę państwa, nie pozostaje nic innego, jak ruszać tam, gdzie istnieje szansa na przeżycie. Na Północ.

Ani obecny mąż, ani były kochanek, nikt nie powstrzyma dziewczyny, zwłaszcza że nie walczy tylko o siebie…

O autorce:

Joanna Lampka–urodzona w Lublinie w 1982 roku. Pisarka, tłumaczka i nauczycielka języka polskiego dla obcokrajowców, autorka popularnego bloga „Szwajcarskie Blabliblu” (blabliblu.pl). Od kilku lat mieszka we francuskojęzycznej części Szwajcarii. Debiutowała w 2017 roku książką „Czy wiesz, dlaczego nie wiesz, kto jest prezydentem Szwajcarii” wydaną przez Wydawnictwo Pafere. W 2019 roku napisała przewodnik turystyczny „Szwajcaria i Liechtenstein. Inspirator Podróżniczy” wraz z Wydawnictwem Pascal. Rok później nakładem tego samego wydawnictwa ukazała się książka „Szwajcaria, czyli jak przeżyć między krowami a bankami. Bilet w jedną stronę.” W czerwcu 2020 roku wyszła jej pierwsza powieść –historia szpiegowska w klimacie fantasy „Gwiazda Północy, Gwiazda Południa” (Wydawnictwo AlterNatywne). „Pan Kamienia Wschodu” to druga część cyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

7 − pięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: