Oskarowe perypetie pod skrzydłami Hipogryfa

„Oskarowe Perypetie: Pierwszy Dzień Szkoły” to bajka, w której opisane są losy sześcioletniego Oskara, który idzie pierwszy raz do szkoły. W nowym miejscu spotyka wielu nowych kolegów, z którymi się utożsamia. Oskar dowiaduje się od swojego nauczyciela, że może stać się ekoBohaterem, a pomóc ma mu w tym jego najlepszy przyjaciel – kot Cynamon.

EkoCiekawa

Książka jest pierwszą częścią w całej serii, obecnie projekt rozplanowany jest aż na 15 części, których tematyka skupi się wokół ekologii. Więc jak najbardziej, jest to temat, którym warto zainteresować młodego czytelnika.

Patronat Hipogryfa

Miło mi też poinformować, że Magazyn Hipogryf objął tę książkę patronatem! Uważamy, że to świetna inicjatywa i chcemy ją wspierać, a więcej o przygodach Oskara, dowiecie się z nadchodzącego numeru Magazynu Hipogryf!

Premiera 01.08

Książka ukaże się nakładem Wydawnictwa Agrafka, a jej premiera odbędzie się już niebawem, bo pierwszego sierpnia tego roku! Na początku będziecie mogli ją zamówić w księgarni Agrafka, a od 14 sierpnia również u innych sprzedawców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − cztery =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: