Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za 18zł

Do 14 lutego na platformie Steam można zakupić Ori and the Blind Forest: Definitive Edition w cenie 17,99 zł, zamiast standardowych 71,99 zł. Tym samym daje nam to rabat na poziomie 75%. Dzisiaj już pisałem o świetnym Kingdom Come: Deliverance dostępnym całkowicie za darmo na Epic Store, no a teraz dostaliśmy kolejny świetny tytuł, na promocjach Steam 🙂

 

 

Ori and the Blind Forest — gra jak żadna inna

 

Przytłaczająco pozytywne opinie na Steamie, wychwalające recenzje na portalach growych i ogrom materiałów na YouTube. Zresztą zobaczcie jak to wygląda na Steamie:

 

 

i jak sami twórcy prezentują swój tytuł:

 

Las Nibel umiera. Po tym, jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, Ori musi udać się w podróż i znaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła mrocznej nemezis i ocalić las Nibel. „Ori and the Blind Forest” to opowieść o osieroconym chłopcu, którego przeznaczeniem są heroiczne czyny, przedstawiona w wizualnie olśniewającej platformowej grze akcji autorstwa Moon Studios. W grze można podziwiać ręcznie malowaną grafikę, pieczołowicie animowane ruchy postaci, klasyczną oprawę muzyczną, a w wersji Definitive Edition dostępnych jest mnóstwo nowych funkcji. „Ori and the Blind Forest” to pełna emocji historia miłości i poświęcenia oraz nadziei, która jest w każdym z nas.

 

Ori and the Blind Forest — jak to ładnie wygląda!

 

Trzeba przyznać, że gra zachwyca oprawą wizualną, to jedna z tych gier, na które po prostu przyjemnie się patrzy. Klimat faktycznie wylewa się z ekranu i niech mi ktoś znajdzie drugą taką ładną grę z dwoma soundtrackami w zestawie za 18 zł!

 

 

Sam dalej jestem fanem pudełkowych wydań i trochę razi mnie to, że nie można zamówić sobie gdzieś jakieś ładnej edycji kolekcjonerskiej, z soundtrackiem nagranym na CD i dołączonym do pudełka. No ale to już takie moje małe marudzenie. A wracając do tematu, to promka bardzo spoko i jak ktoś szukał właśnie tego typu gierki, to myślę, że Ori będzie dobrym wyborem.

Link do promocji.

 

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 + 5 =

Magazyn Hipogryf