Ori and the Blind Forest: Definitive Edition za 18zł

Do 14 lutego na platformie Steam można zakupić Ori and the Blind Forest: Definitive Edition w cenie 17,99 zł, zamiast standardowych 71,99 zł. Tym samym daje nam to rabat na poziomie 75%. Dzisiaj już pisałem o świetnym Kingdom Come: Deliverance dostępnym całkowicie za darmo na Epic Store, no a teraz dostaliśmy kolejny świetny tytuł, na promocjach Steam 🙂

 

Ori adn the Blind Forest Blog Hipogryf.pl

 

Ori and the Blind Forest — gra jak żadna inna

 

Przytłaczająco pozytywne opinie na Steamie, wychwalające recenzje na portalach growych i ogrom materiałów na YouTube. Zresztą zobaczcie jak to wygląda na Steamie:

 

Ori and the blind forest opinie o grze na Steamie

 

i jak sami twórcy prezentują swój tytuł:

 

Las Nibel umiera. Po tym, jak potężna burza wywołuje serię katastrofalnych w skutkach zdarzeń, Ori musi udać się w podróż i znaleźć w sobie odwagę, by stawić czoła mrocznej nemezis i ocalić las Nibel. „Ori and the Blind Forest” to opowieść o osieroconym chłopcu, którego przeznaczeniem są heroiczne czyny, przedstawiona w wizualnie olśniewającej platformowej grze akcji autorstwa Moon Studios. W grze można podziwiać ręcznie malowaną grafikę, pieczołowicie animowane ruchy postaci, klasyczną oprawę muzyczną, a w wersji Definitive Edition dostępnych jest mnóstwo nowych funkcji. „Ori and the Blind Forest” to pełna emocji historia miłości i poświęcenia oraz nadziei, która jest w każdym z nas.

 

Ori and the Blind Forest — jak to ładnie wygląda!

 

Trzeba przyznać, że gra zachwyca oprawą wizualną, to jedna z tych gier, na które po prostu przyjemnie się patrzy. Klimat faktycznie wylewa się z ekranu i niech mi ktoś znajdzie drugą taką ładną grę z dwoma soundtrackami w zestawie za 18 zł!

 

Ori adn the Blind Forest Blog Hipogryf.pl

 

Sam dalej jestem fanem pudełkowych wydań i trochę razi mnie to, że nie można zamówić sobie gdzieś jakieś ładnej edycji kolekcjonerskiej, z soundtrackiem nagranym na CD i dołączonym do pudełka. No ale to już takie moje małe marudzenie. A wracając do tematu, to promka bardzo spoko i jak ktoś szukał właśnie tego typu gierki, to myślę, że Ori będzie dobrym wyborem.

Link do promocji.

 

Ori adn the Blind Forest Blog Hipogryf.pl

 

 Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: