Opowiedz nam o ekologii i wygraj Oskarowe perypetie!

„Oskarowe Perypetie: Pierwszy Dzień Szkoły” to najnowsza książka Anny Jagodzińskiej, gdzie autorka opisuje losy sześcioletniego smoka Oskara, zaczyna właśnie swoją szkolną przygodę. W nowym miejscu nasz smok dowiaduje się, że może stać się ekoBohaterem i dbać o środowisko.

Więcej o książce dowiecie się > tutaj <

Jeśli i Ty chcesz aby Twoje dziecko poznało przygody Oskara i dowiedziało się czym jest ekologia, weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z trzech egzemplarzy książki „Oskarowe Perypetie: Pierwszy Dzień Szkoły”.

Co musisz zrobić?

Opisać, jak smok Oskarek może pomóc w dbaniu o środowisko! Może to być krótka historia, może to być wiersz, a może to być ciekawie opisana idea.

3 najlepsze odpowiedzi otrzymają po egzemplarzu książki.

Odpowiedź prześlij na kontakt@hipogryf.pl

Konkurs trwa od 21.08.2022 r. do 31.08.2022 r. Ostateczny termin nadsyłania prac: 31.08.2022 r.

Regulamin Konkursu:

I. USTALENIA WSTĘPNE

 1. Organizatorem konkursu jest: blogu o fantastyce www.hipogryf.pl
 2. Fundatorem nagrody jest Anna Jagodzińska;
 3. Celem konkursu jest propagowanie kultury, sztuki i twórczości literackiej poprzez nagradzanie jej twórców. Rozwijanie umiejętności literackich, uwrażliwienie na piękno i bogactwo języka ojczystego;
 4. Autorzy dwóch najlepszych pomysłów otrzymają nagrodę – książkę Oskarowe Perypetie: Pierwszy Dzień Szkoły autorstwa Anny Jagodzińskiej.
 5. Organizator zastrzega sobie prawa do: a) wprowadzania zmian w regulaminie konkursu, b) odstąpienia od organizowania konkursu bez podania przyczyny, c) nierozstrzygnięcia konkursu w przypadku zbyt małej ilości nadesłanych prac, d) rozstrzygania w kwestiach nieuregulowanych postanowieniami regulaminu.

II. ZASADY KONKURSU

 1. Termin trwania konkursu ogłasza organizator. Konkurs trwać będzie od 21.08.2022 r. do 31.08.2022 r. Ostateczny termin nadsyłania prac: 31.08.2022 r.
 2. Każdy z uczestników może nadesłać tylko jedną odpowiedź/propozycję.
 3. Złamanie postanowień regulaminu wiąże się z dyskwalifikacją nadesłanej pracy.

III. WYSYŁANIE PRAC

 1. Prace prosimy przesyłać mailowo na adres konkursy@hipogryf.pl w tytule pisząc Konkurs
 2. Do opowiadania proszę dołączyć zgodę na publikację o treści: Wyrażam zgodę na wykorzystanie i publikację pracy przez www.hipogryf.pl, na blogu internetowym www.hipogryf.pl i magazynie Hipogryf.

IV. SPOSÓB OCENY PRAC

 1. Prace oceniane są przez członków redakcji Hipogryf.pl.
 2. Kryteria oceny prac: pomysł, wartość merytoryczna, estetyka pracy, poziom literacki pracy, samodzielność i oryginalność.
 3. Proces oceniania prac jest tajny, wewnętrzne punktacje, ilość nadesłanych prac oraz lista uczestników konkursu jest tajna.
 4. Oficjalne rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dniu 31.18.2022 r.

V. NAGRODY

 1. Nagroda przyznawana autorom trzech najlepszych odpowiedzi, to książka Oskarowe Perypetie: Pierwszy Dzień Szkoły autorstwa Anny Jagodzińskiej.
 2. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione o tym fakcie drogą mailową i poproszę o podanie adresu na jaki przesłać nagrodę.

VI. POLITYKA PRYWATNOŚCI

 1. Odpowiedzi można podpisywać nickiem internetowym / pseudonimem, nie ma potrzeby podawania swojego prawdziwego imienia ani nazwiska.
 2. Ewentualnie dane osobowe uczestników, jak np. numer paczkomatu do wysyłki nagrody, pozyskane są wyłącznie do celów Konkursu i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
 3. Wysłanie pracy na Konkurs jest równoznaczne ze zgodą na wykorzystanie danych osobowych do celów Konkursu.
 4. Organizator gwarantuje autorowi prawo wglądu do jego danych osobowych, a także możliwość ich poprawiania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 + osiemnaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: