Parę słów o mnie i blogu Hipogryf.pl

O mnie

 

Dzień dobry! Nazywam się Arek Orzeł i piszę o szeroko rozumianej fantastyce.
Wcześniej można było czytać moje teksty na blogu technologicznego portalu instalki.pl oraz na drugim (również o technologiach) blogu na dobreprogramy.pl, który to prowadziłem od 2014 do 2018 roku. Niestety jest już nieaktywny, ale kilka tekstów udało mi się odratować i trafiły na hipogryfa!

Poza tym staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe, czy ogólnie pojętą fantastykę.

 

O Hipogryf.pl

 

Hipogryf to blog poświęcony książkom, filmom, grom i wielu innym formą przekazu, które związane są z fantasy, sci-fi czy horrorem. Znajdziesz tutaj recenzje, relacje z wydarzeń, porady, czy też luźne przemyślenia. Wielką inspiracją do stworzenia tego bloga były stare e-ziny o fantastyce, jak na przykład Tawerna RPG.

 

Zawsze chciałem coś takiego tworzyć, jednak era zinów już odeszła — Mimo to dalej chcę kultywować pisanie o swoich pasjach.

 

Hipogryf.pl w głównym założeniu to blog, na którym znajdziesz ciekawe teksty z fantastycznego fandomu na najróżniejsze tematy.

 

Szukasz ciekawej książki fantasy do poczytania, ale ilość pozycji na półce w Empiku sprawia, że nie wiesz co wybrać? Tutaj znajdziesz polecane pozycje.

 

Chcesz wybrać się do kina albo obejrzeć coś na Netflixie, ale ciężko ci się zdecydować co wybrać? Również doradzę, co ciekawego można zobaczyć.

 

Znajomy ma urodziny i chcesz mu kupić grę planszową, ale nie wiesz co jest warte pieniędzy? Postaram się podpowiedzieć co jest fajne a co nie.

 

Znudziło ci się przechodzenie po raz kolejny Wiedźmina 3 i szukasz nowej gry, ale już Skyrim ograny? Na pewno znajdzie się coś nowego!

 

Dodatkowo blog będzie dopełniony postami na facebooku i zdjęciami na Instagramie. W przyszłości (raczej odległej… praca i nauka zabierają bardzo dużo czasu) jest też wprowadzenie kanału video na YouTube. Jednak cały czas wilczą częścią hipogryfa ma być forma tekstowa.

 

Hipogryf.pl — blog nie tylko o fantastyce!

 

Mimo że jest to blog o fantastyce, a jego głównymi tematami będą fantasy, science fiction i horror. To nie mam też zamiaru się ograniczać i zamykać na sąsiadujące wątki. Dlatego też nie zdziw się, gdy nagle pojawi się wpis o superbohaterach 😉

%d bloggers like this: