Nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order pokazuje misję Cala

Wydawca Electronic Arts i studio Respawn Entertainment udostępnili nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order.

 

Cal Kestis – nowy bohater na ratunek galaktyce!

 

Przedstawiony poniżej nowy zwiastun przedstawia bohatera Cala Kestisa i jego misję: przeszukanie galaktyki, aby dowiedzieć się, dlaczego Imperium nie powstrzyma się przed niczym, aby dopaść i wyeliminować Cala i wszystkich pozostałych związanych z Zakone Jedi.

 

 

Fallen Order zaraz po Zemście Sithów

 

Cal Kestis — jeden z ostatnich ocalałych członków Zakonu Jedi, po czystce (czy też rzezi), jaką spowodowało wydanie Rozkazu 66 – jest teraz uciekającym Padawanem i głównym bohaterem Star Wars Jedi: Fallen Order. Gry ukazującej nowe rozdziały w historii Gwiezdnych Wojen, której akcja dzieje się zaraz po Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith.

 

Czyli notabene, jednego z moich ulubionych filmów z obydwu (a zaraz i trzech) trylogii. Wiem, że wiele osób wiesza psy na prequelach i możecie się temu dziwić, ale sam bawiłem się świetnie, oglądając wszystkie trzy: Mroczne Widmo, Atak Klonów i Zemstę Sithów.

 

Star Wars Jedi Fallen Order postać inkwizytora Imperium blog hiporyf.pl

 

Przyznać muszę, że gra wygląda ładnie, może nie do końca twarze postaci, bo tutaj to mogli się lepiej postarać, ale już otoczenie czy walka, jest dla mnie 10/10. Wiadomo, jednak że najważniejsza jest w tym wszystkim fabuła i to jak ją poprowadzą. Wszak Starkiller miał genialny początek a w trakcie to była tylko walka od bosa do bosa. 

Poczekam z zakupem Jedi: Fallen Order do pierwszych recenzji

 

Mimo że jestem wielkim fanem uniwersum Gwiezdnych Wojen, to sam postanowiłem zaczekać z zakupem podczas premiery i zobaczyć, jakie będą pierwsze recenzje. Mimo że gra zapowiada się świetnie, mimo że BD-1 urzekł mnie od razu, oraz cieszy mnie, że dostaniemy kolejny pomost łączący dwie trylogie, to nadal zamierzam się wstrzymać z zakupem.

 

Po prostu znając wydawcę, jakim jest Electronic Arts, obawiam się albo lootboxów, albo kiepskiego portu z konsoli na komputery PC, albo wręcz krótkiej gry na jeden wieczór, która nie będzie warta tyle pieniędzy co na premierze.

 

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order odbędzie się 15 listopada na komputery z systemem Windows oraz konsole do gier Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One.

 

Pozostałe wpisy z tagiem Star WarsBirdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: