Nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order pokazuje misję Cala

Wydawca Electronic Arts i studio Respawn Entertainment udostępnili nowy zwiastun gry Star Wars Jedi: Fallen Order.

 

Cal Kestis – nowy bohater na ratunek galaktyce!

 

Przedstawiony poniżej nowy zwiastun przedstawia bohatera Cala Kestisa i jego misję: przeszukanie galaktyki, aby dowiedzieć się, dlaczego Imperium nie powstrzyma się przed niczym, aby dopaść i wyeliminować Cala i wszystkich pozostałych związanych z Zakone Jedi.

 

 

Fallen Order zaraz po Zemście Sithów

 

Cal Kestis — jeden z ostatnich ocalałych członków Zakonu Jedi, po czystce (czy też rzezi), jaką spowodowało wydanie Rozkazu 66 – jest teraz uciekającym Padawanem i głównym bohaterem Star Wars Jedi: Fallen Order. Gry ukazującej nowe rozdziały w historii Gwiezdnych Wojen, której akcja dzieje się zaraz po Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith.

 

Czyli notabene, jednego z moich ulubionych filmów z obydwu (a zaraz i trzech) trylogii. Wiem, że wiele osób wiesza psy na prequelach i możecie się temu dziwić, ale sam bawiłem się świetnie, oglądając wszystkie trzy: Mroczne Widmo, Atak Klonów i Zemstę Sithów.

 

 

Przyznać muszę, że gra wygląda ładnie, może nie do końca twarze postaci, bo tutaj to mogli się lepiej postarać, ale już otoczenie czy walka, jest dla mnie 10/10. Wiadomo, jednak że najważniejsza jest w tym wszystkim fabuła i to jak ją poprowadzą. Wszak Starkiller miał genialny początek a w trakcie to była tylko walka od bosa do bosa. 

Poczekam z zakupem Jedi: Fallen Order do pierwszych recenzji

 

Mimo że jestem wielkim fanem uniwersum Gwiezdnych Wojen, to sam postanowiłem zaczekać z zakupem podczas premiery i zobaczyć, jakie będą pierwsze recenzje. Mimo że gra zapowiada się świetnie, mimo że BD-1 urzekł mnie od razu, oraz cieszy mnie, że dostaniemy kolejny pomost łączący dwie trylogie, to nadal zamierzam się wstrzymać z zakupem.

 

Po prostu znając wydawcę, jakim jest Electronic Arts, obawiam się albo lootboxów, albo kiepskiego portu z konsoli na komputery PC, albo wręcz krótkiej gry na jeden wieczór, która nie będzie warta tyle pieniędzy co na premierze.

 

Premiera Star Wars Jedi: Fallen Order odbędzie się 15 listopada na komputery z systemem Windows oraz konsole do gier Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One.

 

Pozostałe wpisy z tagiem Star WarsDodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwanaście − trzy =

Magazyn Hipogryf