Nowy Trailer Pokemon Sword i Shield przedstawia Pokemony z regionu Galar

Nintendo i The Pokemon Company udostępnili nowy zwiastun do nadchodzących Pokemon Sword i Pokemon Shield na hybrydową konsole Nintendo Switch.

 

 

Pokemon Sword i Shield — Pokemony z regionu Galar:

 

 

 

Na powyższym trailerze (całkiem długim, bo dostaliśmy aż 10 minut) zobaczyć możemy nie tylko nowe lokacje, ale również (i co najważniejsze!) nowe Pokemony pojawiające się obecnie wyłącznie w regionie Galar, jak i też wariacje starych i znanych nam stworków w Galarowych odmianach (podobny zabieg zrobiło już Sun i Moon).

 

Pokemon Sword i Shield pierwszymi prawdziwymi grami Pokemon na konsole Nintendo Switch

 

Mimo że na Nintendo Switch ukazały się już Pokemon: Let’s Go, Pikachu! i Pokemon: Let’s Go, Eevee!, to dopiero wersje Sword i Shield będą kolejnymi po Ultra Sun i Ultra Moon (wydanymi na konsole Nintendo 3DS i 2DS) grami, z głównej linii gier RPG z serii Pokemon od Nintendo i GameFreak.Jak to wyjdzie?

 

Sam jestem niesamowicie ciekaw! Zagrywałem się w poprzednie tytuły, jeszcze od czarno-białych Redów. Przez co kibicuję tej serii i cieszę się, że tak długo jest na rynku.

 

Widać, że schemat się sprawdza. Więc jeżeli tylko twórcy nie zaczną wymyślać jakichś udziwnień, to powinno być naprawdę dobrze. No przynajmniej dla mnie. Jednak sądzę, że większość fanów tych gier się tutaj ze mną zgodzi.

 

Obie wersje gry będą miały swoją premierę 15 listopada i zostaną wydane konsole Nintendo Switch i Nintendo Switch Lite.

 

Premiera będzie ogólnoświatowa, więc nie będziemy musieli czekać na tłumaczenie itp. Obstawiam, że w naszym kraju jednak na premierę trzeba będzie zaopatrzyć się w wersję cyfrową. Chyba że obecni dystrybutorzy dadzą radę i ściągną grę nie tylko na czas, ale też w jakiejś mniej więcej rozsądnej cenie. Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwadzieścia − 1 =

Magazyn Hipogryf