Nowy trailer do War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius

Square Enix udostępnił nowy trailer do nadchodzącego mobilnego tactical RPG:  War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius.

 

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius blog Hipogryf.pl

 

Na poniższym trailerze zobaczyć możemy jedne z najważniejszych elementów w nadchodzącej strategii RPG spod sztandaru Final Fantasy. Czyli oczywiście Chocobos! No i też walki i gildie, ale wiadomo, że te żółte kurczaki muszą być na pierwszym miejscu 😉

 

 

Przyznam osobiście, że bardzo podoba mi się zagranie Square Enix. Robią z Brave Exvius (bo to już druga gra z serii) taką małą poboczną serię, trochę jak z Final Fantasy Tactics.

 

Na dodatek jest to również tRPG, nawet przypomina mi trochę Final Fantasy Tactics A2: Grimoire of the Rift, którego MEGARECENZJĘ opublikowałem ostatnio na blogu.

 

War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius z datą premiery

 

Premiera gry War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius odbędzie się 14 listopada w Japonii na urządzenia z systemem iOS i Android.

 

Wydanie angielskojęzyczne jest oczywiście w planach, tylko że na dzień dzisiejszy nie mamy żadnej daty, nawet przybliżonej. Pozostaje więc czekać i wypatrywać informacji.W oczekiwaniu można zagrać w oryginalnego Brave Exvius

 

Zwłaszcza że oryginalne Final Fantasy Brave Exvius bardzo dobrze przyjęło się na rynku gier mobilnych. Może nie było aż tak dużym hitem jak Mobius Final Fantasy, który dostał nawet port z smartfonów na komputery, jednak pierwszy Brave Exvius dalej jest solidnym RPG. Więc warto go ograć nawet teraz, w oczekiwaniu na Visiona. Zwłaszcza że jest dostępny za darmo i prosto ze sklepu Google. 

 

No a jak nie macie akurat ochoty na granie, ale jednak macie ochotę na coś ze świata Final Fantasy. To… czytaliście już moją recenzję filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV? Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

7 + 15 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: