Nowy trailer do Sonic The Movie pokazuje czemu warto słuchać głosu fanów

Pamiętacie pierwszy trailer do filmowego Sonica? Te memy i heheszki i ogólnie wytykanie palcami jak ta animacja Sonica zła nie była? Zgadnijcie co! Twórcy wzięli sobie do serca słowa fanów, pracę nad filmem cofnięto do fazy projektowania postaci, a teraz pokazano nowy lepsze trailer do Sonic The Hedgehog, fani go wręcz pokochali!

 

Sonic the Movie – internet szaleje

 

 

Serio, mój newsfeed w smartfonie zapchany jest artykułami o nowym Sonicu, co chwila widzę kolejne memy, nawet osoby, które nie były zainteresowane poprzednim trailerem, zaczynają zwracać uwagę na Sonic The Hedgehog Movie. Hype rośnie w oczach!

 

Jednak dla tych, którzy nie wiedzą jeszcze dokładnie, o co chodzi. Zacznijmy od początku. To jest Sonic, postać z gier, bajek i ogólnie ukochana maskotka firmy Sega:

 

Sonic The Hedgehog Sega postać maskotka blog Hipogryf.pl

 

 

Niebieski jeż który… szybko biega. Tak, to jest jego moc, on bardzo szybko biega, no i rozwala wszystko co spotka na swojej drodze 😉

 

 

Poniżej zobaczyć możecie pierwszy trailer do Sonic The Movie:

 

 

 

Sonic the Movie — wrażenie po pierwszym trailerze

 

Nawet jeśli trailer sam w sobie mógł zapowiadać się jakoś ciekawie, to design postaci, jaki został tam pokazany, popsuł wszystko. Złe proporcje i brak odwzorowania szczególnych detali, jakie składały się na postać Sonica, sprawiały, że to była wręcz karykatura.

 

Nie trzeba było zresztą długo czekać na odpowiedź internautów. Hejt lał się strumieniami, a razem z nim i memy:

 

Sonic The Hedgehog movie meme

 

Sonic The Hedgehog movie meme

 

Sonic The Hedgehog movie meme

 

 

Odpowiedź od twórców filmu:

 

Po tym, jak internet wręcz wyśmiał nadchodzący film, Paramount wzięło się w garść i obiecało, że zmienią projekt postaci. Tak, dobrze to czytacie. Nie było żadnego głupiego tłumaczenia, że tak ma być, bo taka wizja artystyczna albo że tak jest lepiej dopasowane do większego grona odbiorcy.

 

Ludzie powiedzieli, że chcą coś innego, to dostaną coś innego. 

Sonic The Movie podejście drugie

 

Wczoraj światło dzienne ujrzał drugi, poprawiony trailer. Można powiedzieć, że jest to po prostu naprawiona wersja pierwszego oryginalnego filmiku promującego. Mamy nowego Sonica, który w końcu wygląda jak oryginalna postać. Mamy troszkę lepszy humor, jedną piękną scenę ze świata gry, no i jeszcze więcej Jima Carreya, który wciela się tutaj w rolę Eggmana (czy jak kto woli doktora Robotnika).

 

Zresztą zobaczcie sami:

 

 

 

 

Stary a nowy trailer:

 

Poniżej przedstawiam jeszcze porównanie niektórych scen z trailerów, gdzie dobrze widać jak bardzo różnią się te dwa projekty:

 

Film o Sonicu Porownanie Scen blog Hipogryf.pl

 

Nowy Design postaci Sonic the Hedgehog film blog Hipogryf.pl

 

nowy trailer do filmu Sonic blog Hipogryf.pl

 

Porównanie scen z trailerów Sonic Film Blog Hipogryf.pl

 

Sonic the Hedgehog paramount film blog Hipogryf.pl

 

Sonic the Hedgehog movie blog Hipogryf.pl

 

 

Po tym, jak zobaczyłem, że twórcy naprawdę wzięli sobie opinie internautów do serca i serio to wszystko poprawili, z pewnością pójdę na kinową premierę! Oczywiście recenzja zawita też na blog Hipogryf.pl.

 

To jednak nie wszystko, w przygotowaniu jest już materiał o samym Sonicu (nie tylko tym filmowym), który mam nadzieję, już niedługo zostanie opublikowany na blogu!Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

19 − dziewiętnaście =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: