Nowy dział na blogu Hipogryf.pl — Polecane gry video

Miło mi poinformować, że blog Hipogryf.pl wzbogacił się o nowy dział. Polecane gry video to dział będący jednym wielkim zbiorem/katalogiem gier, które sam osobiście polecam.

 

Polecane gry video — co w środku?

 

Znajdą się tam oczywiście gry komputerowe związane z fantastyką, science fiction i horrorem. Zarówno strategie, survivale, jak i RPGi, ale też platformówki czy strzelanki, więc będzie w czym wybierać.

 

Co więcej, mówimy tu nie tylko o grach na Windowsa czy Maca / Linuxa, ale też growych tytułach na konsole, czy również grach na smartfony z Androidem i iOS.

 

Postaram się przygotować listę na każdy sprzęt i z każdej kategorii. Jednak to trochę potrwa, gdyż polecać będę gry, które sam osobiście ograłem. Nie wrzucę tam jakiejś gry tylko dlatego, że jest popularna, a mi osobiście się nie podoba, albo nawet w nią nie grałem.

 

To będzie taka toplista najlepszych / polecanych gier video od Hipogryf.pl

 

Zaczynamy od strategii komputerowych

 

Na dzień dzisiejszy, w dziale polecane gry video znajdują się trzy tytuły. Wszystkie to strategie turowe w klimatach fantasy. Wszystkie również dostępne są na komputery PC z systemem Microsoft Windows.

 

Są to kolejno:

 

  • Seria Heroes of Might and Magic

 

  • Seria Disciples

 

  • King’s Bounty: Legenda + dodaki

 

Więc jak widzicie zacząłem dość Hirołsowo. Myśląc o grach fantasty, to właśnie te tytuły przyszły mi do głowy jako pierwsze. No i bardzo dobrze wszystkie te serie wspominam.Kolejne polecany gry video już wkrótce

 

Na dniach dodam kolejne tytułu, takie jak, chociażby Gothic, Wiedźmin, czy pozycje z serii The Elder Scrolls. Jak i również co nieco z klimatów science fiction, bo już parę tytułów z uniwersum Star Wars czeka na opisanie.

 

Nie tylko o grach

 

Polecane gry video to pierwszy z takich katalogów. Już w planach są bliźniacze o książkach, filmach i serialach, czy grach planszowych i papierowych RPG: jak Dungeons & Dragons, czy Warhammer.

 

Jeszcze więcej nadejdzie!

 

Więc wyczekujcie kolejnych zmian i aktualizacji na blogu, gdyż zapowiada się okres urodzaju. Niczym z Heroes of Might and Magic III:

 

Polecane gry video - coraz więcej wpisów o grach na blogu Hipogryf.pl

 

na blogu Hipogryf.pl zawsze jest tydzień Hipogryfa i populacja wpisów na blogu zwiększa się za każdym razem! Co mnie niezmiernie cieszy.

 

Serio, każdy kolejne tekst, kolejny dział, jakaś recenzja czy news, naprawdę nie sądziłem, że będę miał tyle zabawy przy prowadzeniu tego bloga!1 Comment

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

12 + siedem =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: