Nowe szaty bloga o fantastyce Hipogryf.pl

Tadam! Z dniem dzisiejszym (tj. 22.01.2020) zostały wprowadzone nowe szaty dla bloga o fantastyce Hipogryf.pl! Od dzisiaj strona ma odświeżony wygląd i działa na wordpressowym motywie ColorMag opracowanym przez ThemeGrill.

 

 

 

Co nowego w “nowym” blogu o fantastyce?

 

Główną zmianą, jaka pojawiła się wraz z nowym wyglądem, jest podział wpisów na stronie głównej na kategorie. Na samym początku pojawiają się oczywiście te najnowsze i najgorętsze wpisy, jednak zaraz po nich widzimy teksty poukładane kategoriami. Publikacje o książkach są w jednym miejscu, tak samo teksty o filmach są razem z innymi teksami o filmach. Jeżeli ktoś jednak woli stary styl, zaraz poniżej tych “kategorii”, można zobaczyć wpisy poukładane w kolejności dodania.

 

No i jest mały bonus w postaci wpisów z kategorii “Wiedźmin”, umieszczone w prawej kolumnie w grupie “Wszystko o Wiedźminie”.

 

Mam nadzieję, że nowa forma bloga pozwoli lepiej się po nim przemieszczać. Ci, którzy chcą czytać o grach, będą mieli na pierwszej stronie, w jednym miejscu teksty o grach, podobnie jak fani książek czy filmów.

 

No i też sama nawigacja na smartfonach została niesamowicie uproszczona, teraz wszystko jest dostępne za jednym przesunięciem palca po ekranie.

 

Nowe forum to i nowa strona

 

Pomysł z wprowadzeniem nowego wyglądu dla bloga narodził się w dniu wczorajszym, zaraz po opublikowaniu wpisu “Blog o fantastyce Hipogryf.pl i nowe forum” gdzie pisałem o tym, że będzie nowe i lżejsze forum. No a skoro będzie odświeżone forum to remaster samego bloga też by się przydał. Stąd też widoczne tutaj zmiany.

 

Nowa odsłona bloga o fantastyce prawie gotowa

 

Jeszcze przez dzień albo dwa, mogą pojawiać się drobne zmiany na blogu, jednak na obecny moment, jest to mniej więcej taka forma, w jakiej będzie on funkcjonował. No chyba, że hipogryf.pl rozwinie się do takiego stopnia, że strona postawiona na wordpressie nie będzie już wystarczająca, no ale jeszcze nie wybiegajmy tak bardzo w przyszłość 😉

 

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedem + siedemnaście =

Magazyn Hipogryf