Netflix – Chilling Adventures of Sabrina – wpadki z planu

Hej hej Hipogryfy! Podsumowaliśmy sobie wszystkie cztery sezonu serialu Chilling Adventures of Sabrina od Netflixa. Utworzyliśmy na blogu o fantastyce Hipogryf.pl specjalny dział, gdzie zbierana będą wszystkie wpisy o CAOS i nawet jeśli serial dostał już swój ostatni sezon, to jednak nie jest to koniec wpisów o przygodach młodej czarownicy u nas na blogu 😉

 

Jeśli ciągle mało wam ciekawostek i materiałów z Greendale, to z pewnością zainteresuje was fakt, że Netflix zarzuca YouTube toną materiałów o CAOS. Tak jak w tym przypadku, gdzie możemy zajrzeć na plan zdjęciowy i zobaczyć zbiór wpadek, jakie mieli aktorzy podczas kręcenia tego serialu:

Chilling Adventures of Sabrina | Bloopers Part 1 – 2 | Netflix

 

 

oraz kontynuacja:

 

Chilling Adventures of Sabrina | Bloopers Part 3 – 4 | Netflix

 

 

Chilling Adventures of Sabrina (czy też w skrócie CAOS) To nowe podejście do postaci Sabriny z serialu „Sabrina the Teenage Witch” / “Sabrina Nastoletnia Czarownica”. Nowa wersja to mroczna opowieść o dojrzewaniu, która jest o wiele bardziej związana z horrorem i okultyzmem niż jej pierwowzór. W nowej historii tytułowa Sabrina Spellman zmaga się ze swoją podwójną naturą – pół-czarownicą, pół-śmiertelniczką – stojąc przeciwko siłom zła, które zagrażają jej, jej rodzinie – w tym jej rodzinie, ciotkom Hildzie i Zeldzie, kuzynowi Abrosowi, czy przyjaciołom z miasteczka Greendale – oraz w późniejszych historiach wręcz całemu światu śmiertelników. Nowy serial jest też oparty na serii komiksów o tym samym tytule.

 

No, a jeśli szukacie jakichś innych ciekawych rekomendacji — co do tego, co warto obejrzeć na Netflixie czy HBO GO, no to nie zapomnijcie zajrzeć do kategorii “Filmy i seriale” na blogu Hipogryf.pl. Znajdziecie tam filmowe ciekawostki, zapowiedzi i oczywiście recenzje. Więc jest duża szansa, że traficie na film, o którym nie słyszeliście, a który może akurat trafić w wasze gusta. Może to będzie na przykład Gwiezdny Pył? Nigdy nie wiadomo 😉

 

Trzymajcie się i do zobaczenia w kolejnym (oby już niedługo) wpisie!

 

 

No a jeśli mało wam Netflixowej Sabriny, to na blogu o fantastyce Hipogryf.pl pojawiły się recenzje trzech książek dziejących się w uniwersum Chilling Adventures of Sabrina i opowiadających nieznane dotąd przygody młodej pół-czarownicy. Są to kolejno:

 

 

Gorąco zachęcam do zapoznania się z nimi!

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 4 =

Magazyn Hipogryf