Naruto Slugfest — ninja mmorpg w wydaniu GLOBAL

Naruto Slugfest to gra MMORPG w uniwersum znanej i popularnej mangi autorstwa Masashiego Kishimoto (tak, wiem: anime popularniejsze, ale i tak dla mnie manga > anime). Co więcej, gra faktycznie zasługuje na nazwanie jej MMORPG, bo to nie żaden klikacz przez przeglądarkę czy gra turowa w 2D, to MMO pełne eksploracji, walki w czasie rzeczywistym i robienia questów!

 

Naruto Slugfest gra mmorpg Hipogryf.pl

 

Z tym że… na smartfony. Niestety, coraz więcej gier mmo opartych na anime częściej pojawia się na Androida i iOS (Sword Art Online, DanMachi) niż na PC z Windowsem. Mimo wszystko Naruto Slugfest warto obczaić.

 

Naruto Slugfest wersja GLOBAL

 

Co prawda jest już azjatycka wersja SEA, jednak dla nas przygotowywana jest właśnie wersja GLOBAL. Została również uruchomiona strona internetowa globalnego wydania tego MMORPG, gdzie możemy się już rejestrować:

 

https://naruto-slugfest.games/pre-registration/en/

 

i tym samym otrzymać bonus, gdy gra zostanie już uruchomiona. Co prawda nie ma jeszcze dokładnej daty premiery, jednak patrząc po tym jak SAO ogłaszało się w ten sam sposób, to obstawiam, że przyjdzie nam poczekać nie dłużej niż 2-3 tygodnie, nim wejdziemy do świata blond ninja w pomarańczowym dresie.

 

Naruto Slugfest GLOBAL od Mars Games

 

Wydawcą angielskojęzycznej wersji tego MMORPG, jest firma Mars Games, dość mało znany i nowy gracz na rynku, jednak nie mam zamiaru przez to go skreślać. W sumie KAKAO Games jeszcze jakiś czas temu też nikt nie kojarzył, no a teraz trzyma w rękach tak dużego MMORPG, jakim jest Black Desert Online (ha! Mówiłem w poprzednim wpisie, że gadanie o BDO się szybko nie skończy!).

 

No i w sumie lepiej, żeby wzięła się za to jakaś świeża ekipa, niż jakby gra na bazie kochanego przez wielu Naruto, miała trafić w ręce rzeźników z Gameforge czy Aeria Games. Ci znani są z tego, że biorą azjatyckie gry mmo, dodają do nich chory item shop i elementy Pay to Win, a potem wypuszczają takie karykatury na nasz rynek. Trzymam kciuki, aby Naruciak taki nie był, no i żeby był nieco bardziej zróżnicowany niż porzucony przeze mnie Perfect World Mobile.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

jedenaście − dziesięć =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: