My Hero One’s Justice 2 ze światową premierą w 2020 roku

Wydawca Bandai Namco i deweloper Byking potwierdzili wydania gry My Hero One’s Justice 2 na 2020 rok. Premiera będzie światowa, tym samym nie będziemy, jak w wielu przypadkach japońskich produkcji — patrzeć jak rynek Azjatycki cieszy się graniem, a Europa i USA muszą czekać na swoje premiery. Tutaj będziemy jedna premiera dla wszystkich.

 

 

My Hero One’s Justice 2 pojawi się na komputerach z systemem Windows, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

 

Bandai czemu tak mało info?

 

Poniżej zamieszczam, w sumie to nawet nie trailer. A jedynie krótką oficjalną zapowiedź. Nie napalajcie się, gdyż niestety nie zostaliśmy uraczeni niczym poza artami i info. Liczyłem na kawałek solidnego gameplayu, ale na to przyjdzie jeszcze trochę poczekać:

 

 

Sequel pełną gębą czy My Hero One’s Justice 1.2

 

Z drugiej strony, osobiście obstawiam, że dwójka nie będzie różniła się aż tak bardzo od pierwszej części. Ta oczywiście była świetna i udało jej się zdobyć niemałą popularność, co widać po masie pozytywnych opinii i multum gameplayów na YouTube. Jednak może to przez to, jak podobne były do siebie poprzednie części Dragon Balla czy Naruto, sprawia, że uważam takie sequele za powielanie utartego schematy i swoistą klątwę japońskich bijatyk.Chociaż mogę się mylić! Dlatego czekam aż Byking wraz z Bandai Namco dadzą jakieś lepsze info, pokażą coś więcej i wtedy będę mógł napisać “tak, to będzie dobry sequel!”

Na razie, czekamy.

  Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − dziewięć =

Magazyn Hipogryf