Mileena, Rain i Rambo trafiają do Mortal Kombat 11

Hej bijatykowe Hipogryfy! Dzisiaj przychodzę z garścią nowinek o Mortal Kombat 11! Gra wyprodukowana przez NetherRealm Studios już niedługo wzbogaci się o nowe DLC – Kombat Pack 2, który doda nam trzy kolejne grywalne postacie. No i też sama gra, mimo że już dostępna na PS4, Xbox One, PC i Nintendo Switch, ma również dostać wersję przystosowaną pod PlayStation 5 i Xbox Series X / Xbox Series S.

 

 

Mortal Kombat 11 dostaje Kombat Pack 2

 

A w nim trójka dodatkowych bohaterów:

  • Mileena,
  • Rain
  • i oczywiście Rambo!

 

Skoro dostaliśmy wcześniej Terminatora i RoboCopa, to żołnierz odgrywany w filmach przez Sylvestra Stallone nie powinien nikogo dziwić. Zwłaszcza że wygląda jak Stallone, zresztą zobaczcie sami:

 

(Pomimo dość drewnianej walki Mileena vs. Rain, to pojawienie się Rambo naprawdę cieszy mojego wewnętrznego 90s kida 😉 )

 

PlayStation 5 i Xbox Series X / S

 

Studio poinformowało też, że 17 listopada na rynek trafi Mortal Kombat 11 Ultimate na PlayStation 5 i Xbox Series X/S – edycja zawierająca Kombat Pack 1, Kombat Pack 2 oraz DLC Aftermath. Do tego z ładniejszą grafikę, wsparciem dla 4K, oraz cross-play mięczy PlayStation a Xboxem.

 

Do tego, jeśli zdecydujemy się na zakup edycji kolekcjonerskiej, czy jak kto woli KOLLECTOR’S EDITION, to otrzymamy jeszcze do tego unikatowy styl dla naszego lodowego nijna — Avalanche Sub-Zero, steelboka, fajnego boxa, żeby to wszystko trzymać i co najważniejsze: prawdziwą maskę Sub-Zero!

 

 

Dla ostudzenia zapału (hehe, kumacie? Sub-Zero = ostudzenie… ok, już przestaje…) trzeba zaznaczyć, że Mortal Kombat 11 Ultimate Kollektor’s Edition zostało wycenione na 230 funtów, czyli przyjdzie nam zapłacić jakieś 1150 zł.

 

Dodatkowo! Jeśli już zakupiliście swojego Mortala na poprzednią generację, to mam dla was dobrą nowinę:

 

Na nowych konsolach ukaże się również sama podstawka MK11. Wszystko po to, żeby gracze, którzy kupili podstawową wersję mogli za darmo zaktualizują swoją grę do wersji na swoje next-genowe konsole.

 

Zagranie dość popularne ostatnio i jak najbardziej mile widzane. Miejmy nadzieję, że inne firmy pójdą tym przykładem i nie trzeba będzie po raz kolejny kupować… no nie wiem…Skyrima? ;).

 

~ Arek

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

2 × trzy =

Magazyn Hipogryf