Mamy trailer do Star Wars Wielka Republika!

Star Wars Wielka Republika na materiale wideo! Wydawnictwo Olesiejuk pochwaliło się na swoim kanale na YouTube trailerem książek z serii Wielka Republika! Opowieści z uniwersum Star Wars dziejących się setki lat przed Skywalkerami. Tym samym jest to gratka zarówno dla fanów serii gier Star Wars Knight of the Old Republic (ale nie mylcie Stare Republiki z Wielką Republiką! Bardziej chodzi o klimat), jak i też dla tych wszystkich (w tym i mniej!), którzy jakoś nie pokochali trylogii sequeli. No a przecież Star Warsów nigdy za mało 😉 Nie przedłużając już, zapraszam was do obejrzenia materiału wideo:

 

 

Poza Światłem Jedi, o którym było już wiadomo wcześniej, zobaczyć mogliśmy materiały z dwóch nadchodzących historii: „Próby odwagi” i „W ciemności”.

 

Star Wars Wielka Republika Nowe Książki Olejesiuk

 

A jak chcecie dowiedzieć się więcej o samych książkach, w tym pierwszej z nowej serii – wspomnianym już Światłem Jedi, to mam dla was świetną nowinę, bo nasz redaktor Thorvil już opublikował jej recenzję na blogu Hipogryf.pl:

Łapcie link do recenzji!

 

Nie ma co ukrywać, że z żywym zainteresowaniem obserwujemy sytuację Gwiezdnych Wojen na naszym rodzimym rynku, no i na razie wygląda to wszystko optymistycznie! Co prawda Uroboros nie wydaje już u nas Star Wars, ale zaraz tę rolę przejęło wydawnictwo Olejesiuk, do tego czeka nas wysyp nowych filmów i seriali (o tym też pisał Thorvil — dokładnie to tutaj), no i jeszcze tylko czekać jak Disney+ wskoczy do naszego regionu 🙂

 

Niech moc będzie z wami!

 

~ Arek

 

ps. jak tylko będzie dostępną zaklepuje tą nową jedajkę na discordzie!

Star Wars Wysoka Republika blog Hipogryf.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiem + dwadzieścia =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: