MAMY 200 WPISÓW NA BLOGU!

Na blogu o fantastyce Hipogryf.pl strzeliło 200 wpisów! Cieszę się niezmiernie i jestem wręcz dumny, że z projektu który miał tak trudne (żeby nie powiedzieć wręcz katastrofalne) początki, wyszła taka fajna strona!

 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl - recenzje książki gry filmy

 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl i 200 wpisów

 

Zgadza się, już 200 tekstów, nie licząc podstron i świętej pamięci forum, znajduje się na blogu. Są to recenzje książek z gatunku fantasy, sci-fi i horror. Gdzie w dużej mierze, taki wynik to zasługa książek o Star Wars, których pojawiło się całkiem sporo, a będzie jeszcze więcej.

 

Znalazło się też sporo gier video, z czego lwią część zagarnęły gry na Nintendo 3DS.

 

Nawet recenzje filmów i seriali z Netflixa mają tu swoje miejsce, no i też teksty o pisaniu bloga zostały bardzo ciepło przyjęte (co cieszy mnie niezmiernie). Tym samym cieszę się z ilości tych tekstów, jak i też z tego, że tak fajnie rozłożyły się one tematycznie.

 

Widzę, że tu i tam zostało jeszcze sporo wątków do rozwinięcia, na pewno dokończę serię Historia Might and Magic, oraz dopiszę resztę tekstów o grach z serii Diablo od Blizzarda (szkice już są), no i na pewno trzeba będzie wrócić do Harrego Pottera, zarówno książek, jak i filmów i gier.

 

Gryf-zin

 

200 wpisów na blogu pokrywa się też z pojawieniem się Gryf-zina. Darmowego magazynu internetowego o grach komputerowych (obecnie tylko PC, ale może w przyszłości będzie też o konsolowych tytułach), który tworzę w pojedynkę i który jest częścią bloga Hipogryf.pl.

 

Pierwszy numer poświęcony jest grze Dark Messiah of Might and Magic (z tego samego świata co Heroes of Might and Magic V). Więcej info możecie znaleźć na specjalnej podstronie, poświęconej temu zinowi: > o tutaj <

 

Mam tylko nadzieję, że prace nad Gryf-zinem nie spowolnią tempa, w jakim pojawiają się nowe teksty na blogu, bo już nie mogę się doczekać, jak będę mógł wam napisać, że wbiłem 300 tekstów 😉


No a teraz, nie pozostaje mi nic innego jak siadać dalej to pisania i tworzyć jeszcze więcej treści! Jak już wspomniałem, kolejny cel: 300 wpisów na blogu fantasy Hipogryf.pl!

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 3 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: