Mam nadzieję, że PlayStation 5 będzie białe jak DualSense

Im dłużej patrzę na tego nowego DualSense / Dualshock5 do nadchodzącego PlayStation 5, tym bardziej mi się ta stylistyka podoba. Dlatego mam nadzieję, że Sony pójdzie za ciosem i dostaniemy równie futurystyczno-elegancki wygląd samej konsoli PS5.

 

Konsola PlayStation 5 na renderach LetsGoDigital

 

Jesteście ciekawi jak mogłaby wyglądać taka biała konsola PS5? Otóż ekipa z LetsGoDigital przygotowała fanowskie rendery, jak taka konsola może wyglądać w swojej metalicznej odsłonie:

 

Rendery konsoli PlayStation 5 PS5

 

Sony PlayStation 5 Rendery Konsoli

 

No i to jest właśnie to, o czym mówię. Może jeszcze bardziej białą niż szarą, ale właśnie taką wersję bardzo chętnie zobaczyłbym u siebie obok telewizora. Tylko jeszcze do tego ogarnąć TV ze srebrną/białą ramką 😉

 

Konsola PlayStation 5 w białej wersji

 

Nie mam nic do kolorystyki i samego projektu PlayStation 2, PS3 czy PS4. Jednak skoro DualSense jest takim swoistym odświeżeniem wyglądu, to fajnie by było, zrobić dokładnie to samo z konsolą.

 

Naprawdę liczę na nową konsolę w białym odcieniu i im więcej patrzę na tego nowego pada, tym bardziej widzę, że to miałoby najwięcej sensu.

 

Czarny kolor to dalej najbezpieczniejsze rozwiązanie?

 

Z drugiej strony rozumiem ogólną czerń w sprzęcie Sony, bo długo to właśnie ten kolor uchodził za typowy wzór elegancji.

 

No i np. w Chinach dalej biel jest kolorem żałobnym i kojarzącym się ze śmiercią, zresztą tak samo był w Starożytnym Egipcie, więc czerń jest tutaj jak najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem.

 

Chociaż moim zdaniem biały wygląda jeszcze bardziej premium. Wystarczy spojrzeć jak popularne były na początku produkty Apple w białej kolorystyce, czy też na design konsol Microsoftu, czy to Xboxa 360, czy Xboxa X. Tak, były czarne wersje tych konsol, ale szczerze, to znam tylko jedną osobę, która ma wersję black, reszta rzuciła się na białe.

 

Dlatego samemu, trzymam kciuki i wyczekuję informacji o PlayStation 5 White 😉

 

 

 


 

Blog o fantastyce Hipogryf.pl jest na Facebooku!
Jeżeli chcesz być na bieżąco ze wszystkimi zapowiedziami czy recenzjami książek, filmów oraz gier, gorąco zachęcam do obserwowania oficjalnego profilu Hipogryf.pl na Facebooku. Znajdziesz tam info zarówno o fantasty, science fiction, jak i horrorach, o których piszemy na blogu.

 

Wolisz bardziej wizualnego materiały? Hipogryf.pl jest też na Instagramie.
Chcesz wiedzieć, jak wygląda pisanie bloga od kuchni? Jakie książki przyjechały do recenzji albo w jakie gry RPG, planszówki czy karcianki obecnie gramy? Obserwuj Hipogryf.pl na insta 😉

 Birdman

Birdman

Staram się aktywnie promować czytanie, granie w gry planszowe i ogólnie pojętą fantastykę.

%d bloggers like this: