Magazyn Hipogryf numer 7! Na poprawę nastroju w obecnej sytuacji

Nowy numer Hipogryfa, na poprawę nastroju w obecnej sytuacji

Kiedy kończyłem składać szósty numer Hipogryfa, przekonany byłem, że w siódmym powitam wam jakąś dobrą nowiną, że pandemia koronawirusa jest już na finiszu i zaraz wszyscy będziemy mogli się spotykać w barach z planszówkami czy na konwentach. Niestety, 24 lutego zostanie mi w pamięci, nie jako data wydania walentynkowego numeru Hipogryfa, a jako data ataku Rosji na Ukrainę. Przez ostatnie tygodnie bardziej niż wszystko inne śledzę obecne wydarzenia na świecie i mimo że ten numer jest mniejszy w porównaniu do poprzedniego, to mam nadzieję, że pozwoli wam się, chociaż na chwilę, zrelaksować.

Przy okazji, jeśli czytają to wydawnictwa i grupy facebookowe, które przez ostatni czas organizowały różnego rodzaju zbiórki i akcje pomocy, to chcielibyśmy wam tutaj podziękować, gdyż widzimy takie rzeczy i naprawdę doceniamy to, jak zareagował fandom, którego jesteśmy częścią.

Ps. Jako dodatki, w tym numerze Nanaia przygotowała quiz wiedzy o Harrym Potterze, zachęcam do jego rozwiązania! Dodatkowo Marcin Marsłowski, autor serii książek „Dzieci czystej krwi” opublikował na łamach marcowego Hipogryfa swoje opowiadanie „Sklepowa mizeria”, do którego też gorąco zapraszam!

Arek „Birdman” Orzeł

Jako dodatki, w tym numerze Nanaia przygotowała quiz wiedzy o Harrym Potterze! Zachęcam do jego rozwiązania!

Dodatkowo Marcin Marsłowski, autor serii książek „Dzieci czystej krwi” opublikował na łamach marcowego Hipogryfa swoje opowiadanie „Sklepowa mizeria”, do którego też gorąco zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

4 × 5 =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: