Loria – świetny RTS od teraz za darmo na Steam i GOG!

Dobrych wieści ciąg dalszy! Loria — świetny retro RTS, mocno inspirowanych WarCraft 2 i WarCraft 3 od teraz za darmo do ściągnięcia na Steamie i GOG.

Oficjalne info od jednego z twórców Lorii:

Drodzy Przyjaciele i Fani Lorii,
Jak niektórzy z Was być może wiedzą, pracujemy nad nową taktyczną grą RTS, Liquidation, i z radością dzielimy się wiadomością, że dziś rozpoczniemy kampanię na Kickstarterze dla tej gry! Możecie zapoznać się z nią tutaj.
Aby uczcić ten ważny kamień milowy dla Liquidation, podjęliśmy decyzję o rozdaniu Lorii za darmo! Wspaniała wiadomość, prawda? Niestety, musimy wam powiedzieć, że musimy skupić naszą uwagę na nowej kampanii na Kickstarterze i rozwoju Liquidation, więc niestety nie będziemy w stanie wspierać Lorii w przyszłości. Jeśli podobała ci się gra w Lorię i chciałbyś wesprzeć nasz zespół deweloperów, możesz to zrobić poprzez stronę Kickstartera Liquidation, wpłacając tam datek lub dołączając do szybko rozwijającego się forum społeczności Liquidation i kanału Discord..
Twoje wsparcie jest dla nas ważne i mamy nadzieję, że dołączysz do nas w tym kolejnym rozdziale naszej ekscytującej podróży! Dziękujemy za wasze stałe wsparcie, to wiele znaczy.
Erik Vincaw

Loria – galeria z gry:

Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

osiem + trzy =

Magazyn Hipogryf
%d bloggers like this: