LEGO Movie Videogame — recenzja wersji na Nintendo 3DS

Tak to już jest, że co chwila dostajemy kolejne gry z LEGO w tytule. No a jak w kinach pojawiło się LEGO Movie, to pewniakiem było, że zaraz na konsolach pojawi się gra na jego podstawie. Yup, omawiamy dzisiaj tytuł to gra na podstawie filmu (całkiem udanego zresztą!), więc i tym razem, przyjdzie nam dołączyć do Emmeta i nietypowego ruchu oporu w heroicznej walce ze złowieszczym Lordem Businessem!

 

 

Ps. Batman też tam będzie 😉

 

LEGO Movie Videogame — dobra gra na podstawie filmu

 

The LEGO Movie Videogame to zadziwiająco udany tytuł. Mamy fabułę pokrywająca się z filmem, więc po części zdjęto ten aspekt z barków twórców gry. Nie musieli martwić się tworzeniem misji i spójnością fabuły, bo to już mieli gotowe. Dostali historię, która się sprawdziła i mieli zrobić dosłownie TO SAMO, tylko jako grę.

 

 

Historia, podobnie jak w filmie, jest zabawna i pełna akcji, zdecydowanie na plus!

 

LEGO Movie Videogame — bolączka wersji na Nintendo 3DS

 

Grając w The LEGO Movie Videogame na konsoli Nintendo 3DS, bawiłem się świetnie! Potem jednak zagrałem w wersje na PC z Windowsem i jak ponownie usiadłem do Nintendo 3DS, to już widziałem pewne braki.

 

 

Nie chodzi mi o to, że wersja gry na konsole przenośne jest zła, wręcz przeciwnie, jest bardzo udana i jeżeli chcemy sprezentować ją komuś kto lubi klocki, to będzie miał tutaj masę zabawy.

 

 

Chodzi po prostu o to, że w wersji gry na komputery osobiste czy konsole stacjonarne, gra się lepiej. Gra jest ładniejsza, bardziej responsywna i dynamiczna. Więc będę z wami szczery, bo jak ktoś chce LEGO Movie game, a do tego ma wybór czy Nintendo 3DS, czy np. PC albo Sony Playstation / Microsoft Xbox, no to może lepiej wybrać te bardziej „obszerne” wydania gry.

 

 

LEGO Movie Videogame – podsumowanie

 

Grało mi się świetnie, jest to jedna z fajniejszych gier na konsole przenośne Nintendo 3DS i zdecydowanie mogło być gorzej. Postacie są zabawne, historia przyjemna, zadania i lokacje to duży plus i jedynie sterowanie mogłoby być trochę lepsze. Więc tak, polecam!

 

 

 

Pozostałe gry z serii LEGO

Pozostałe gry na Nintendo 3DS

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 4 =

Magazyn Hipogryf