LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril — recenzja Nintendo 3DS

No i jest! Kolejna gra z serii LEGO na przenośną konsolę Nintendo 3DS – tym razem omawiać będę LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril (coś widzę, że z każdą kolejną recenzją gry, ta ma coraz dłuższą nazwę…), która jak sama nazwa wskazuje, oparta jest na superbohaterach Marvela.

 

 

LEGO Marvel czyli Iron Man, Hulk i Wolverine na Nintendo 3DS

 

Zresztą nie tylko oni, na ekranie konsoli pojawią się takie znane twarze, jak również Hawkeye, Black Widow czy na przykład Spider-Man. Przyjdzie nam zebrać ekipę herosów i ruszyć po raz kolejny na ratunek świata przez super-złoczyńcami! Serio…czy ktoś spodziewał się czegoś innego pod względem fabuły, widząc na okładce Irona Mana i Kapitana Amerykę?

Od razu trzeba to powiedzieć: LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril to naprawdę gratka dla fanów komiksów i filmów Marvela. Jest to wręcz doskonała pozycja do ogrywania podczas oglądania Avengersów czy czytania komiksów z serii Ultimate (w szczególności polecam jedną z moich ulubionych komiksowych serii: Ultimate Spider-Man).

 

 

Wersja na Nintendo 3DS vs inne konsole

 

Zawsze tak jest, że jak wychodzi jakaś gra na kilka platform, to Nintendo dostaje wydanie, które jest najbardziej okrojone. Tak samo jest w przypadku LEGO Marvel Super Heroes: Universe in Peril. Trzeba przyznać, że jeżeli ktoś posiada inną konsolę i czy PC’ta do grania i zastanawia się nad zakupem tego tytułu. No to każde inne wydanie będzie większe i ładniejsze.

 

Jednak nawet jeżeli inne wersje tej gry są większe i ładniejsze, to wcale nie znaczy, że ta gra jest zła. To naprawdę dobry tytuł z serii LEGO na Nintendo 3DS, przy którym można spędzić miło czas i ponaparzać komiksowych zbirów. No a jak ktoś do tego jest fanem Marvela to przyjemność jest podwójna, bo nie dość, że fajnie nam się gra, to jeszcze dostajemy pełno postaci i smaczków z uniwersum Marvela.

 

 

Rozgrywka i świat Marvela w wersji LEGO

 

Jeżeli jesteś fanem filmów o superbohaterach, które zalewały ostatnio kinowe ekrany, to jak najbardziej warto zainteresować się tym tytułem. Jeżeli nie jarało Cię do tej pory to herosowe szaleństwo, to nadal warto sięgnąć po tę grę, tytuły z LEGO w nazwie, w większości są przyjemne do ogrywania i tak właśnie jest i przy tej pozycji. Kto wie, może po tym, jak dostaniesz taką olbrzymią dawkę Marvela, sięgniesz potem i po jego filmowe uniwersum?

 

Oczywiście można by napisać, że inne tytuły z LEGO są lepsze, jednak pisałem to tak wiele razy, że już zapewne znasz je na pamięć, no i też trafiają się gorsze pozycje. Marvel Super Heroes jest gdzieś tak pośrodku, to dobra gra, przy której fajnie spędziłem czas i jak nie masz pomysłu, w co zagrać, to zachęcam do spróbowania.

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × cztery =

Magazyn Hipogryf