Legends of Runeterra — open beta już jutro

Legends of Runeterra — open beta już jutro

23 stycznia 2020 0 przez Birdman

Szykujcie się wszyscy gracze Hearthstone, Elder Scroll Legends czy Magic the Gathering! Albowiem w dniu jutrzejszym rusza otwarta beta Legends of Runeterra – karcianki w uniwersum League of Legends od Riot Games.

 

Legends of Runeterra — nowa gra karcianka na rynku

 

karcianka legends of runeterra

 

Gra będzie do pobrania za darmo, dla wszystkich, w ramach otwartej bety.

Dokładnie, bety, od razu zaznaczam, nie jest to ostateczna forma gry a my — czyli gracze, będziemy rzuceni na ten poligon doświadczalny, w celu sprawdzenia jak to wszystko wygląda i czy w ogóle da się w to grać.

 

Co jest jednak bardzo pozytywne, to informacja jakoby Riot Games nie planowało żadnej czystki po zakończeniu bety. Więc to, co ugramy już teraz, zatrzymamy w finalnej wersji produktu. Tym samym nie powinniśmy się obawiać o utratę wirtualnej waluty, zebranych kart czy osiągniętej rangi.

 

Wszyscy mają swoje karcianki — mam i ja

 

Zauważyłem, że każdy teraz chce mieć swoją karciankę. Seria Elder Scroll dostałą swoje Legends, Valve ma Artifact, nawet Heroes of Might and Magic miał swoją karciankę. Jednak wszystkim jakoś tak średnio idzie. Nadal króluje Hearthstone, ponownie popularność zdobywa Magic the Gathering, a nawet i Pokemon Tradig Card Game Online ma swoją niszę.

 

Jednak zawsze znajdzie się miejsce dla dobrej karcianki. Zwłaszcza że te duże, wielu graczom już się znudziły, albo zirytowało ich ciągłe psucie mety nowymi dodatkami i kartami, więc przestali grać. Dla takich ludzi właśnie Legends of Runeterra może być taką nową nadzieją na powrót do tego gatunku.

 

Legends of Runeterra na blogu Hipogryf.pl

 

Czy zagram w nową karciankę od twórców LoLa?

Na pewno!

 

Czy zostanę przy niej dłużej i zrobię z tego jakąś serię na blogu?

Tego jeszcze nie wiem, może się okazać, że nie będzie aż tak wciągająca, żeby o niej pisać, albo po prostu, nawet jeżeli mi się bardzo spodoba, to nie będę miał już czasu na kolejny tytuł do ogrywania (patrzę na ciebie Gwincie!). Dlatego czas pokaże, a na razie zapraszam wszystkich do strony internetowej open bety Legends of Runeterra:

https://playruneterra.com/en-us

 

No i muszę przyznać, że fajnie Riot Games to sobie wymyśliło, pierwsza gra – League of Legends to w skrócie LoL, a kolejna, czyli Legends of Runeterra to w skróconej formie LoR 😉