Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi – premiera 28.05.2021

Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi — bo taką właśnie nazwę nosi najnowsza książką Łukasza Motulewicza i wydawnictwa Nowoczesne — będzie miała swoją premierę już 28 maja tego roku. Z przyjemnością też mogę poinformować, że my — jako blogu o fantastyce Hipogryf.pl objęliśmy ten tytuł patronatem 😀 Czego możemy spodziewać się po książce? Zapraszam do zapoznania się z oficjalnym blurbem 😉

 

Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi:

 

Hugo House to facet twardo stąpający i po Ziemi, i po obcych planetach. Z zawodu kulturoznawca, zatrudniony w jednej z super ważnych rządowych instytucji, regularnie odwiedza odległe galaktyki, badając obyczaje zamieszkujących tam cywilizacji. Układ Słoneczny to li jedynie cząstka kosmosu, a wszak warto żyć w zgodzie z obcymi, zwłaszcza gdy ich zachowania niekoniecznie zdają się osobliwe, a wręcz przeciwnie – przywodzą na myśl coś, co dobrze znamy.

 

„Kosmos to nie miejsce dla poważnych ludzi” to zbiór opowiadań o wyjątkowym naukowcu, którego przygody wprawią Was w dobry humor i pobudzą neurony do wzmożonej pracy mózgu, zwanej refleksją.

 

Kosmos to nie jest miejsce dla poważnych ludzi – recenzja książki już niedługo

 

W okolicach premiery na blogu zostanie opublikowana również obszerna recenzja tej książki, dzięki której też będziemy mogli się dowiedzieć nieco więcej o historii napisanej przez Łukasza Motulewicza. Tym samym bądźcie czujni i co ważniejsze bądźcie na bieżąco z blogiem Hipogryf.pl — bo już niedługo pojawi się kolejne informacje i dodatkowe materiały o tej książce!

 

~ Arek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 2 =

Magazyn Hipogryf